Menu

El örgüsü bayan örgü hırka modelleri

Soğukların gelmesi ile birlikte hanımlar kendilerini ve sevdiklerini sıcak tutacak bayan örgü hırka modelleri ve yapılışları hakkında bilgi toplamaya başlarlar. İlk defa hırka örmeyi deneyeceklerin öncelikle kolay bir model seçmesi ve tecrübesini artırdıkça yeni ve daha karışık modellere geçmesi önerilir.

Düz örülen bir hırka nasıl değişik bir görünüm kazanabilir?

  • Düz örgü ile hazırlanan bir hırka pek çok farklı şekilde hareketlendirilebilir.
  • Çiçek motifleri eklenerek,
  • Deri yardımcı malzemeler kullanılarak,
  • Ponpon eklenerek,
  • Fildişi veya kemik büyük düğmeler takılarak,
  • Deri kemerler eklenerek farklılaştırılabilen modeller hakkında bayan örgü hırka modelleri ve yapılışları konusunu tarayarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Şiş ile örülen ve basit teknikler için hazırlanmış hırka modelinde bir sıra düz bir sıra ters olarak hazırlanan ürün, şal yakalı olarak tasarlanabilir ve düğme yerine kemer ile bağlanarak kapalı olarak da kullanılabilir.

Hırkalar kış mevsiminin vazgeçilmezi oldukları gibi bahar dönemlerinin de hafif koruyucusu olarak görev yaparlar. Yarasa kol ve belden aşağıya püsküller inen modeller hem basit hem de son derece dikkat çekici olacaktır. Saç örgü tüm triko modellerine en çok yakışan motiftir. Saç örgüsü ile güçlendirilmiş ve fermuarı takıldıktan sonra kürk detaylarla omuz kısımları süslenmiş modeller bayanların son derece ilgisini çekmektedir. Bayan örgü hırka modelleri ve yapılışları hakkında pek çok örgü dergisinden bilgi edinilebileceği gibi örgüden anlayan arkadaşlardan da yardım alınabilir.

el-orgusu-bayan-orgu-hirka-modelleri-facebook el-orgusu-bayan-orgu-hirka-modelleri-resimli el-orgusu-bayan-orgu-hirka-modelleri-tumblr el-orgusu-bayan-orgu-hirka-modelleri en-guzel-el-orgusu-bayan-orgu-hirka-modelleri farkli-el-orgusu-bayan-orgu-hirka-modelleri guzel-el-orgusu-bayan-orgu-hirka-modelleri harika-el-orgusu-bayan-orgu-hirka-modelleri yeni-el-orgusu-bayan-orgu-hirka-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain