Menu

el işi evde örülen çanta modelleri ve örnek yapılışları

el işi çanta modelleri ve yapılışları dendiğinde akla bayan çantaları gelmektedir bununla birlikte bir sürü çanta modeli de bulunmaktadır. bütün bu çanta modellerini el örgüsüyle yapma olanağımız bulunmaktadır. bu çanta modelleri nelerdir diye sorulacak olursa, el örgüsü ile yapılan çanta modelleri şunlardır.

  • bayan çantası
  • makyaj çantası
  • para cüzdanı

bununla birlikte daha değişik çanta çeşitleri de bulunabilir. bunları el örgüsüyle yapmak ise maharet istemektedir. eğer eliniz el işine yatkın ise el işi çanta modelleri ve yapılışları için de zorluk çekmeyeceğinizi söyleyebiliriz. ancak el işi çanta örülebildiği gibi kumaştan kesip dikilerek de çanta yapmak mümkündür.

örgü çanta yapmak için ne gibi malzemelere ihtiyacımız var?

el işi çanta modelleri ve yapılışları için gerekli olan malzeme örgü şişi ve ipten oluşmaktadır. ancak eğer el çantası yapılacaksa sapı izin ayrı bir malzeme düşünülebilir veya bu da örgü olarak yapılabilir. bununla birlikte örgü yapılacak şişin, ne çantası yapılacağıyla da ilgisi vardır. çanta yapımında ilmekler yardımıyla düz çanta boyunda örgümüzü ördükten sonra parçaları birleştirmek için de aynı ipi ve şişi kullanabiliriz. ancak ilmekleri atarken öreceğiniz çanta modeline göre ilmik sayılarını da ayarlamanız gerekmektedir. ilmek sayısı el örgüsü işinde çok önemlidir. eğer çanta örmeyi başarır ve kullanmaya başlarsanız çok şık bir çantaya sahip olacağınıza emin olabilirsiniz. güle güle kullanın.

degisik-el-isi-evde-orulen-canta-modelleri el-isi-evde-orulen-canta-modelleri-facebook el-isi-evde-orulen-canta-modelleri-resimli el-isi-evde-orulen-canta-modelleri-tumblr el-isi-evde-orulen-canta-modelleri en-guzel-el-isi-evde-orulen-canta-modelleri farkli-el-isi-evde-orulen-canta-modelleri guzel-el-isi-evde-orulen-canta-modelleri harika-el-isi-evde-orulen-canta-modelleri yeni-el-isi-evde-orulen-canta-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain