Menu

El emeği şömentabla danteli örnekleri

Yemek masalarınız ve büyük sehpalarınız için kullandığınız şömentabla danteli örnekleri, hazır tekstil ürünlerinden daha hoş görünümlerde olmaktadır. Masa örtüsünden farkı, şömentabla masa örtüsü masa veya sehpadan sarkmamakta, tam orta kısma örtülmektedir. Bu sayede daha hoş bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Bu tek parça olan dantel örtüsü yıllardan beri annelerimizin adlandırdığı bir örtü çeşididir. Fiskos masası, sehpa konsolu, büyük masalarda kullanabileceğiniz dantel türü şömentabla çiçek, kelebek gibi modelleriyle biliniyor.

Çiçeğin üzerine kelebeğin konduğu gibi özel tasarımlı danteller de işleyebilirsiniz. Hayvan figürlü bir model için tavşan modelli şömentablayı seçebilirsiniz. Lale ya da gül motifli, çiçek işlemeli şömentabla örtüldüğü yerin şık ve hoş bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Odanın dekorasyonunda paya sahip olacak dantel örtüsünü farklı renklerde de işleyebiliyorsunuz. Pek çok örneği bulunan şömentabla dantel örneğini inceleyerek zevkinize en uygun olanını işlemeye başlayabilirsiniz. Masalarınızı süsleyeceğiniz bu harika görünümlü masa örtüsü şömentabla ile her zaman salonlarınızda farklılığı yakalamış olacaksınız. Estetik güzelliği olan sehpalarınızı şömentabla danteli ile süsleyebilirsiniz.

degisik-el-emegi-somentabla-danteli-ornekleri el-emegi-somentabla-danteli-ornekleri-facebook el-emegi-somentabla-danteli-ornekleri-resimli el-emegi-somentabla-danteli-ornekleri-tumblr el-emegi-somentabla-danteli-ornekleri en-guzel-el-emegi-somentabla-danteli-ornekleri farkli-el-emegi-somentabla-danteli-ornekleri guzel-el-emegi-somentabla-danteli-ornekleri harika-el-emegi-somentabla-danteli-ornekleri yeni-el-emegi-somentabla-danteli-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain