Menu

El emeği örgü kar beresi modelleri

Kar beresi örecek olan kişi, öreceği kişinin ölçülerini aldıktan sonra, seçtiği modeli yapmaya başlayabilir. Lastik örgü ile örülen kar beresi modelleri boyun ve ağzı saracak şekilde hazırlanıyor. Boyun kısmından başlayacağınız kar beresi modelinde, boyunu bitirdikten sonra ağzı kapacak uzunlukta işlenen berede, iki kaşın en uçları arasında işleme kesilir ve gözlerin açık kalması sağlanır. Burun ile alın arasında boşluk olmasını sağlayan bu kesme işleminden sonra başı kapatacak şekilde örülmeye devam edilir.

Sona geldiğinizde şişteki ilmiklerin içlerinden ipler geçirerek bağlama işlemi tamamlanır. İsteğe bağlı olmak üzere maskenin bitiş noktalarına ponpon detayları da ekleyebilirsiniz. Çocuklara öreceğiniz kar beresi için renkli ipler kullanabilir, sevdikleri çizgi film karakterlerine göre kulak, göz, ağız gibi detaylar işlenerek daha renkli kar beresi modelleri yapılabilir.

Kulaklı bere de hoş görünüme sahip olan kar beresi modelleri arasında bulunuyor. İnternette kar beresi modellerinde sayısız çeşitliliği göreceksiniz. İlginç kar beresi modellerinden hoşlananlar için anlatımlı resimler ve videolar da bulunuyor.

degisik-el-emegi-orgu-kar-beresi-modelleri el-emegi-orgu-kar-beresi-modelleri-facebook el-emegi-orgu-kar-beresi-modelleri-resimli el-emegi-orgu-kar-beresi-modelleri en-guzel-el-emegi-orgu-kar-beresi-modelleri farkli-el-emegi-orgu-kar-beresi-modelleri guzel-el-emegi-orgu-kar-beresi-modelleri harika-el-emegi-orgu-kar-beresi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain