Menu

El emeği örgü bebek tulumu örgü modelleri

Bebeklerin doğduğu andan itibaren giymiş oldukları bebek tulumları, bebeğin belinin açılmasına olanak vermemektedir. Yaz aylarında kumaş kullanılarak dikilen bebek tulumları için kış aylarında örgü bebek tulumları tercih edilmektedir. Böylece soğuk kış günlerinde bebeklerinizin üşümesini engelleyebilmektesiniz. Örgü tulumlar yapılırken seçilecek renkler turkuaz, pembe, beyaz olabilir. Seçim yapıldıktan sonra tığ kullanarak bebek tulumu yapmaya başlayabilirsiniz. İki şişle örgü bebek tulumu da yapmak mümkündür.

Araştırma yaptığınızda hoşunuza giden modelin örülüş şekline göre tığ ya da şiş kullanımını tercih etmeniz gerekecektir. Bebeğiniz için öreceğiniz tulumlar için boyun kısmına içten yumuşak bir kumaş dikerek, boyun kısmının tahriş olmasını engelleyebilirsiniz. Kolay giyime sahip olması için tulumun üst kısmını düğmeli modellerden seçmenizde yarar vardır. Şirin görünümlere sahip bebek tulumları için internet sitelerini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Renkli ve süslemeli bebek tulumları seçebilir, düz renkli bebek tulumlarının üzerine civciv gibi işlemeler yaparak örgü tulumlarınızı tamamlayabilirsiniz. Yaka, etek kısmı ve kol kısımlarına düğmeler ve işlemeler ekleyebilirsiniz.

degisik-orgu-bebek-tulumu-orgu-modelleri en-guzel-orgu-bebek-tulumu-orgu-modelleri farkli-orgu-bebek-tulumu-orgu-modelleri guzel-orgu-bebek-tulumu-orgu-modelleri harika-orgu-bebek-tulumu-orgu-modelleri orgu-bebek-tulumu-orgu-modelleri-facebook orgu-bebek-tulumu-orgu-modelleri-resimli orgu-bebek-tulumu-orgu-modelleri yeni-orgu-bebek-tulumu-orgu-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain