Menu

El emeği dantel perde örnekleri

Dantel sayısız çeşidiyle karşımıza çıkmaktadır. Havlu kenarlarında, masa örtülerinde, yastık kılıflarında, yatak örtülerinde karşılaştığımız gibi perdelerde de dantel işlemelerine yer verilebiliyor. Perdelerinizi daha hoş gösterecek danteller seçerek kendi zevkinize uygun bir şekilde salonlarınızı dekore edebilirsiniz. Kısa görünümlü perdelerin uçlarına çiçek, gül gibi işlemelerle yaptığınız dantelleri ekleyebilir, daha hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Püsküllere sahip dantel perde örnekleri de revaçtadır. Perdenizin desenine göre dantel işlemeleri daha güzel olacaktır. Kelebek desenli dantel perde örneğiyse kolay bir işlemeye sahiptir. Kelebek modelinde kanatlar işlenirken parça parça hazırlanması önemlidir. Çiçek deseni seçenler için ise dolgulu işlemeli çiçek görünümleri daha narin görünümler sağlıyor. Üçgen parçaların birleşimiyle de şık bir dantel ucu hazırlayabilirsiniz. Mutfak perdeniz için meyve işlemeli dantel örneklerinden ya da renkli kelebek işlemelerinden yararlanabilirsiniz.

Renkli desenlere sahip olan dantel perde örnekleri mutfak perdesi için vazgeçilmez tasarımlardan olacaktır. Lale figürlü dantel perde örneğiyle en çok tercih edilen modeldir. Bu model perdenin kendi içeriğinde de olabildiği gibi, dantel işlemesine de yer verilerek görünüm zenginleştirilebilir.

degisik-el-emegi-dantel-perde-ornekleri el-emegi-dantel-perde-ornekleri-facebook el-emegi-dantel-perde-ornekleri-resimli el-emegi-dantel-perde-ornekleri-tumblr el-emegi-dantel-perde-ornekleri en-guzel-el-emegi-dantel-perde-ornekleri farkli-el-emegi-dantel-perde-ornekleri guzel-el-emegi-dantel-perde-ornekleri harika-el-emegi-dantel-perde-ornekleri yeni-el-emegi-dantel-perde-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain