Menu

El emeği çok güzel takı tasarımı örnekleri

Takılar, yediden yetmişe bütün bayanların vazgeçemediği ve kıyafetlerine güzellik kattıkları aksesuarlardır. Dışarıda takılara bir sürü para vermek yerine evde kendimiz yapmak daha az maliyetli olmaktadır. Ayrıca takı tasarımı yapılışları oldukça zevkli bir hobidir. Bu hobinin sonucunda kendi yaptığımız tasarımları üstümüzde taşımak da ayrı bir güzeldir. Takı tasarımı yapılışlarının birçok türü vardır. Küpeler, kolyeler, bileklikler, yüzükler, şahmeranlar gibi birbirinden güzel ve zarif takıları kendiniz yapmak istiyorsanız bu yazı size yol gösterecektir. Birbirinden güzel boncuklar ile bu takıları yapabildiğiniz gibi fimo hamurlarıyla, iğne oyalarıyla ve ipler ile de bu takıları yapabilirsiniz. Hem günlük kullanacağınız spor hem de şık takı tasarımlarını burada bulabilirsiniz.

Renkli tasarımlar: takı isteğe uygun olarak kendi zevkinizin sentezi ile oluşan aksesuarlardır. Uygun boncuklar, simler, renkli taşlar, teller kullanılarak farklı dokunuşlar ile takı üretilebilmektedir. Takı tasarımı yapılışları zevkinize göre oluşum gösterebilir. İster uzun ister kısa küpeler, kolyeler yapabilir isterseniz tüm bunları aynı malzemeler kullanarak set haline getirebilirsiniz. Böylelikle uyumlu takılar ortaya çıkacak sizlere eşsiz görünümler kazandıracaktır. Özellikle renkli taşlardan meydana gelen takılar günümüzde oldukça ilgi görmektedir. Uygun malzemeler ile tüm bu taşları kullanarak çok farklı aksesuarlar üretmek mümkündür. Takı yapmada kullanılan araçlar oldukça küçük boyutlardadır. Yapılışında rahat etmek amaçlı bu malzemelere sahip olmakta fayda vardır. Hem zamansal hem de düzgün bir iş çıkarma açısından sizi yarar sağlayacaktır.

basit-el-emegi-taki-tasarimi-ornekleri el-emegi-taki-tasarimi-ornekleri-facebook el-emegi-taki-tasarimi-ornekleri-resimli el-emegi-taki-tasarimi-ornekleri en-guzel-el-emegi-taki-tasarimi-ornekleri farkli-el-emegi-taki-tasarimi-ornekleri guzel-el-emegi-taki-tasarimi-ornekleri kolay-el-emegi-taki-tasarimi-ornekleri yeni-el-emegi-taki-tasarimi-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain