Menu

Düğün nişan ve kına gecesi için abiye elbise modelleri

Özel günlerde tüm dikkatleri üzerinize çekmek isterseniz, sizlerde 2016 en yeni abiye bayan elbise modelleri arasından hemen beğendiklerinizi tercih edebilirsiniz. Düğün olsun, nişan olsun, bunun haricinde mezuniyet ve çok özel davetlerde sizlerde 2016 abiye çeşitleri arasından hemen tercihlerinizi yaparak bu durumdan şık bir şekilde sıyrılabilirsiniz. Bir çok bayan kara kara düşünmektedir acaba düğünde ne giysem? Diye.. İşte bizlerde genç kızlarımıza yardımcı olmak için birbiriden güzel ve çok yeni abiye kıyafet modellerini bir araya getirmiş bulunuyoruz. Fark yaratmak her bayanın arzusudur. Farklı aksesuarlarla sizlerde abiye kıyafetlerinize zenginlik katabilirsiniz. Pullu ve aynı zamanda saten modeller ile bunu gerçekleştirmeniz pek ala mümkündür.

Abiye seçiminde dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ?

Düğün ve mezuniyet gibi törenlerde farklı abiyeler tercih edilmelidir. Her mekanda ve organizasyonda aynı abiye modelini giyemezsiniz. Gündüz davetlerinde ve düğünlerinde renkli, mini, çiçekli abiye elbiseleri tercih ediniz. Gece düğülerinde ise daha çok koyu, uzun, şifon ve düz renk olan abiye elbiseleri tercih ediniz. Bunun haricinde en önemli dikkat edilmesi gereken şartlar şunlardır:

Yaşınıza uygun abiye kıyafet modelini seçmek,

Kumaş seçiminin doğru yapılması,

Abiye kıyafete uygun iç çamaşırı tercih edilmesi,

Elbiseye uygun saç modelinin yaptırılması,

Abiye modeline rengine göre ayakkabı, takı ve çanta tercih edilmesi,

Daha fazla bilgi edinmek için abiye elbise kombinleri konularımıza göz atabilirsiniz.

bayan-dugun-nisan-ve-kina-gecesi-icin-abiye-elbise-modelleri degisik-dugun-nisan-ve-kina-gecesi-icin-abiye-elbise-modelleri dugun-nisan-ve-kina-gecesi-icin-abiye-elbise-modelleri kadin-dugun-nisan-ve-kina-gecesi-icin-abiye-elbise-modelleri yeni-dugun-nisan-ve-kina-gecesi-icin-abiye-elbise-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain