Menu

Derya baykal örgü yelek örnekleri

Yelekler hem çok kalın değildir hem de özellikle sırt ve göğüs bölgesini koruma altına alır. Bu sebeple sık kullanılan derya baykal yelek modelleri ile siz de şık modeller hazırlayabilirsiniz. İçine giyilen gömleklerle şık bir kıyafet hazırlayabileceğiniz yelekler şiş veya tığ ile örülebilmektedir.

Yelekler nasıl kombinlenir?

Genellikle gömlek üstü için tercih edilen yelek modelleri farklı şekillerde takım yapılabilir. File veya açık örgülerle hazırlanan yelek modellerinde içe giyilen gömlekler son derece önemlidir. Şal veya fırfır yakalı gömleklerle takım yapılacak yelekler özellikle jean gömlekler ve topuklu ayakkabılarla hem şıklığı yakalamanızı hem de spor görünmenizi sağlayacaktır. Birbirinden farklı derya baykal yelek modelleri ile evde kalmış ipler değerlendirilebilirken yeni alınan tüylü, boncuklu veya ışıltılı iplerle de farklı modeller örülebilir.

  • Askılı,
  • Püsküllü,
  • Önden düğmeli,
  • Fermuarlı,
  • Yandan evaze kapanan,
  • Şal yakalı,
  • Kemerli veya

Kapüşonlu modeller hazırlayarak mağaza vitrinlerinden veya podyumdan fırlamış gibi görünebilirsiniz.

İlkbahar ve sonbaharın en iyi koruyucuları olan yelekler, örüldükten sonra firkete ya da iğne yardımıyla üzerlerine farklı motif uygulamaları da yapılabilir. Derya baykal yelek modelleri hanımlara bu alanda çok yeni ve güzel fikirler verirken bayanların kendi aralarında şıklık yarışına girmelerini de sağlar. Ön bölümleri paşmina şallarla birleştirilen ve sadece sırt kısmı file ile tamamlanan yelekler yaratıcılıkta sınır tanımayan bayanların kendi modellerini yaratmalarının da önünü açmaktadır.

degisik-derya-baykal-orgu-yelek-ornekleri derya-baykal-orgu-yelek-ornekleri-facebook derya-baykal-orgu-yelek-ornekleri-resimli derya-baykal-orgu-yelek-ornekleri-tumblr derya-baykal-orgu-yelek-ornekleri en-guzel-derya-baykal-orgu-yelek-ornekleri farkli-derya-baykal-orgu-yelek-ornekleri guzel-derya-baykal-orgu-yelek-ornekleri harika-derya-baykal-orgu-yelek-ornekleri yeni-derya-baykal-orgu-yelek-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain