Menu

Derya baykal lif modelleri ve çeşitleri

Lif örmeyi bilenlerin hemen yeni motifleri de çıkartabilmesiyle çeyizlere yeni ürünler eklenir. Derya baykal lif modelleri ve yapılışları televizyon izleyicileri tarafından beğenilmekte ve hemen denenmektedir.

Lifler ne tür ipliklerle örülür?

Çeşit çeşit hazırlanabilen lifler yün ya da pamuklu ipliklerle örülebilir. İsteyen hanımların şiş isteyenlerinde tığ kullandığı birbirinden farklı modeller farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmaktadır. En sık kullanılan modeller arasında,

  • Salkım saça lif modelleri,
  • El sokmalı modeller,
  • Ovunma bezleri,
  • Çeyiz setleri,
  • Kalpli modeller sayılabilir.

Yapılışı son derece basit modellerin kimi dikişsiz tamamlanırken kimi modelde parça parça örülerek iş bitiminde birleştirilir. Örgüye yeni başlayanların tercih edebileceği basit modeller olduğu gibi zorluk seviyesi daha üst olan modellerde bulunmaktadır. Derya baykal lif modelleri ve yapılışları izlenerek istenen model veya desen istenen renkte uygulanabilir.

El işi ürünler içinde özellikle aksesuar özelliği taşıyan ürünler her zaman hediye olarak da tercih edilebilir. El işi ürünlerin satıldığı yerel pazarlarda lif ve ovma bezlerine sık bir şekilde rastlanabilir. Banyo yapmak istemeyen çocuklar için hazırlanacak hayvan figürlü, meyve figürlü, denizyıldızlı ve kalpli lifler onların bu direncini kırmada son derece etkili olacaktır. Pek çok lif arasından kendi seçimini yapması ve seçtiği lif ile banyoya girmesi eğlenerek banyo yapmasını sağlayacaktır. Derya baykal lif modelleri ve yapılışları ile son derece yaratıcı modeller elde edebilirsiniz. Yatılı misafirler için temiz bir lif ayırmakta her zaman için fayda vardır.

degisik-derya-baykal-lif-modelleri-ve-cesitleri derya-baykal-lif-modelleri-ve-cesitleri-facebook derya-baykal-lif-modelleri-ve-cesitleri-resimli derya-baykal-lif-modelleri-ve-cesitleri en-guzel-derya-baykal-lif-modelleri-ve-cesitleri farkli-derya-baykal-lif-modelleri-ve-cesitleri guzel-derya-baykal-lif-modelleri-ve-cesitleri harika-derya-baykal-lif-modelleri-ve-cesitleri yeni-derya-baykal-lif-modelleri-ve-cesitleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain