Menu

Derya baykal el emeği havlu kenarları örnekleri

Çeyizlerine koymak için havlu kenarı ören genç kızlar derya baykal havlu kenarları örnekleri ile farklı ve şık modeller oluşturabilirler. Havlu kenarına örülecek tığ işi modellerin renk uyumu son derece önemlidir. Desenin kendi içinde yakalanması gereken renk uyumu aynı zamanda havlu ile de bütünlük sağlamalıdır.

Havlu kenarları yapmak zor mudur?

Birçok alanda kadınlara şık ve pratik bilgiler veren derya baykal, gelinlik kızları da unutmadı. Televizyonda paylaşılan ve sosyal medya hesaplarında da tekrar edilen programlar ile derya baykal havlu kenarları örnekleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Havlu kenarlarında en çok tercih edilen motifler arasında,

  • Çiçekler,
  • Suyolu motifleri,
  • Kalpler,
  • Nazar boncukları,
  • Hayvan figürleri ve
  • Yıldızlar gelmektedir.

Gelinlerin çeyizinde bolca yer eden nazar boncuğu figürü banyo havlularından el havlularına, mutfak örtülerinden tülbentlere kadar pek çok yerde bulunur. Bu havlular sünnet düğünlerinin de en şık eşyaları arasındadır.

Derya baykal havlu kenarları örnekleri hazırlandıktan sonra havluya eklenme aşamasında kurdeleler, boncuklar, pullar ve ışıltılı taşlar ile zenginleştirilebilir. Becerikli hanımlar etamin üzerine işledikleri isimler ile çocuklarına okulda kullanmaları için özel havlular hazırlayabilirler. El emeği olarak hazırlanacak lifler ve havlular takım olarak büyük bir keyifle kullanılabilir. Yine mutfak el havlularının kenarına işlenen motifler de mutfak önlükleri ve örtüleri için şık bir bütünlük sağlanmasına yarar. El işi modeller her dönemin en değerli eşyaları arasında yer alır.

degisik-derya-baykal-el-emegi-havlu-kenarlari-ornekleri derya-baykal-el-emegi-havlu-kenarlari-ornekleri-facebook derya-baykal-el-emegi-havlu-kenarlari-ornekleri-resimli derya-baykal-el-emegi-havlu-kenarlari-ornekleri en-guzel-derya-baykal-el-emegi-havlu-kenarlari-ornekleri farkli-derya-baykal-el-emegi-havlu-kenarlari-ornekleri guzel-derya-baykal-el-emegi-havlu-kenarlari-ornekleri

DIGITAL IMAGE

yeni-derya-baykal-el-emegi-havlu-kenarlari-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain