Menu

Derya baykal değişik örgü bebek yelekleri örnekleri

Minikler üşümesin diye hazırlanan yelekler küçük ölçüleri ile neredeyse bir günde bile hazırlanabilir. Önden düğmeli yelek modelleri olduğu gibi yandan düğmeli veya düğmesiz ip bağcıklı modelleri de yapılabilir. Derya baykal bebek yelekleri hazırlamak istediğiniz modeller için size farklı seçenekler sunar.

Düz bir yelek nasıl değişik bir havaya sokulabilir?

  • Düz bir şekilde hazırlanan yelekleri,
  • Keçe aplikeler,
  • Renkli ve farklı düğmeler,
  • Püsküller ve
  • Fermuarlar ile farklılaştırabilirsiniz.

Şişle örülebilen yelekler olduğu gibi tığ ile örülebilen yelekler de vardır. Tek parça olarak örülebilen yelekler dikişsiz oldukları için çok daha şık bir görünüm sunarlar. Tek parça örülen ve çapraz bağlamalı yelekler sadece bebekler de değil daha büyük çocuklarda da son derece şık bir alternatif oluşturacaktır. Derya baykal bebek yelekleri yaratıcı fikirlerle harmanlanarak seyircilerin ve takipçilerin beğenisine sunulur. Hanımlara özel olarak kurulan emek ve el işi pazarlarında da satılan ve oldukça beğeni toplayan yelekler uykudan kalkmış bebekler için de kurtarıcı niteliğindedir.

İki parça ön olarak örülen yelekler ekoseli veya balıksırtı kaşe kumaşlarla birleştirilerek özellikle kadife pantolonlarla kullanılan şık kıyafetler oluştururlar. Düğmesiz hazırlanan derya baykal bebek yelekleri tahta veya fildişi düğmelerle birleştirilebilir. Kapüşonlu olarak da hazırlanabilen yelek modelleri içi astarlı veya yün detayları ile birleştirilerek kışlık giyecekler de elde edilebilir. Yeleklere eklenecek cep, püskül, kemer veya yaka ilaveleri hazırlanan ürünün bambaşka bir havaya girmesini sağlar.

degisik-orgu-bebek-yelekleri-ornekleri en-guzel-orgu-bebek-yelekleri-ornekleri farkli-orgu-bebek-yelekleri-ornekleri guzel-orgu-bebek-yelekleri-ornekleri harika-orgu-bebek-yelekleri-ornekleri orgu-bebek-yelekleri-ornekleri-facebook orgu-bebek-yelekleri-ornekleri-resimli orgu-bebek-yelekleri-ornekleri-tumblr orgu-bebek-yelekleri-ornekleri yeni-orgu-bebek-yelekleri-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain