Menu

Deniz kabuklarından tasarımlar ve elişi örnekleri

Sıcak yaz günlerinde kendimizi kumsallara atarız. Bazılarımızın en büyük tutkusu deniz kabuklarının güzellerini seçip eve getirmektir. Bu deniz kabuklarını değerlendirip birbirinden güzel tasarımlar yapılacağını da çok az bayan bilir. Deniz kabuklarından tasarımları vereceğimiz bu yazımızda denizi ve kumsalı dört mevsim evimize taşıyabiliriz. Deniz kabuklarından tasarımlar, eviniz için vazgeçilmez aksesuarlar olacaktır, bunun yanında takılar da yaparak kendinize de aksesuar yapabilirsiniz. Hadi deniz kabuklarından neler yapabileceğimize bakalım. Öncelikle klasik ve düz olan ilgi çekmeyen ayna ve çerçevelerimizi silikon tabanca yardımı ile deniz kabukları ile süsleyebiliriz. Mumlarımız için birbirinden güzel mumluklar yapabiliriz.

Anahtarlıklar yapabiliriz ve daha bir sürü tasarım için yazımızı takip edin. Deniz kabukları ile enva-i çeşit ürün yapabilirsiniz. Bu sizin hayal gücünüze bağlıdır. Önemli olan malzemeleriniz doğru seçmek ve biraz el kabiliyetine sahip olmaktır. Deniz kabuklarından tasarımlar yaparak hem keyifli vakit geçirebilir, hem de uygun alanlarınızı zevkli köşeler haline getirebilirsiniz.

Hatta bu işe çok meraklı iseniz ve kendinize güveniyorsanız bu aktiviteleri bir ticaret haline bile getirebilirsiniz. Süs eşyaları haricinde çeşitli çantalar, kutular, avizeler yapabilirsiniz. Deniz kabukları ile yapılacak şey çok fazladır. Bu da tasarımcılar için bir avantajdır elbette. Evinizde özel köşeler oluşturabilir, sevdiklerinize özel hediyeler hazırlayabilirsiniz. İncelediğiniz örnekleri kendi hayal gücünüz ile birleştirebilir ve böylece daha orijinal parçalar yapabilirsiniz.

basit-deniz-kabuklarindan-tasarimlar deniz-kabuklarindan-tasarim deniz-kabuklarindan-tasarimlar-facebook deniz-kabuklarindan-tasarimlar-resimli deniz-kabuklarindan-tasarimlar-tumblr deniz-kabuklarindan-tasarimlar en-guzel-deniz-kabuklarindan-tasarimlar

Unknown

guzel-deniz-kabuklarindan-tasarimlar kolay-deniz-kabuklarindan-tasarimlar

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain