Menu

Dekoratif el emeği dantel kırlent modelleri

Evinizi süsleyen, koltuk ve çekyatlarla aksesuar olarak kullanılan kırlentleri dantel işlemeleriyle süsleyebilirsiniz. Paylaşılan dantel kırlent modelleri arasında gözünüze hitap edenleri seçebilir, salonunuzu hoş bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Dekoratif ve kullanışlı olan kırlentler odanın içerisinde yer alan koltuklara, perdelere ve diğer aksesuarlara uygun olarak seçilir. Seçtiğiniz kırlentlere dantel işlemeleri ekleyerek, daha güzel bir tasarım oluşturabilirsiniz. Yaz aylarında kullanacağınız kırlentler için ince iplerle işlenmiş dantel süslemelerine yer verirken, kış aylarında kalın iplerle ortama daha sıcaklık katacak dantel işlemleri yapabilirsiniz.

Dekorasyonda büyük yeri olan dantellerin pek çok alanda modeli vardır. Tercih edeceğiniz dantel kırlent modelinin yapılışını inceledikten sonra kolaylıkla işleyebileceksiniz. Danteli kırlentin tamamına göre işleyebileceğiniz gibi tek bir yüzüne dantel diğer yüzüne de hoş bir kumaş ekleyebilirsiniz. Sade görünümlü kırlentleriniz işleyeceğiniz dantel örnekleriyle daha şık hale gelecektir. Düğmeler, pullar ve püsküller de ekleyerek işlediğiniz dantel kırlentin daha fazla canlanmasını sağlayabilirsiniz. Yaratıcılığınıza kalan bu süslemeleri kendiniz de çoğaltabilirsiniz. Oturma gruplarınızı daha hoş gösterecek dantelden işlenmiş kırlent modelleri, pek çok evde aksesuar olarak kullanılmaktadır.

degisik-el-emegi-dantel-kirlent-modelleri el-emegi-dantel-kirlent-modelleri-facebook el-emegi-dantel-kirlent-modelleri-resimli el-emegi-dantel-kirlent-modelleri-tumblr el-emegi-dantel-kirlent-modelleri en-guzel-el-emegi-dantel-kirlent-modelleri farkli-el-emegi-dantel-kirlent-modelleri guzel-el-emegi-dantel-kirlent-modelleri harika-el-emegi-dantel-kirlent-modelleri yeni-el-emegi-dantel-kirlent-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain