Menu

değişik farklı el örgüsü lif örnekleri ve çeşitleri

tamamen kişilerin beğenilerine ve zevklerine göre değişiklik gösterecek olan birçok lif modeli bulunmaktadır. bu lif modellerinin yapılışları hanımların el maharetlerine ve yaratıcılıklarına göre değişmektedir. gerek günlük kullanımlar için gerek çeyizler için gerekse hediyelik için birçok farklı modelde lif örnekleri bulunmaktadır. değişik lif örnekleri ve yapılışları ise internette videolu anlatımlar ve resimli anlatımlar ile mevcut durumdadır. bu anlatımlardan yararlanarak istenen her türde lifler yapılabilir ve oldukça da farklı tarzlarda lifler elde edilebilir.

değişik lif örnekleri ve yapılışları hakkında gerekli bilgiler toplandıktan sonra bu örnekleri kendiniz de çoğaltabilir ve beğeninize göre yeni modellerde lifler yapabilirsiniz.

değişik lif örnekleri olarak eldiven lifler örnek gösterilebilir. 5 parmaklı tıpkı eldiven şeklinde yapılan bu lifler aynı zamanda değişik renklerden ve modellerden oluşmaktadır. eldivenlerin üstlerine ise çok farklı kabartmalarda çiçekler eklenmektedir.

kalp şeklinde, kese şeklinde, uzun şekillerde birçok farklı lif seçenekleri bulunmaktadır. bu liflerin yapılışları genellikle aynı işlemlerden oluşsa da bir kısım lifin yapılışı değişiklik oluşturmaktadır.

en değişik lif örnekleri ile çeyizinize banyonuza güzellik  katın!

liflerin yapılışlarında asıl belirleyici olan ise iplikler ve lifi örmek için kullanılacak olan aparatlar olmaktadır. değişik lif örnekleri ve yapılışları tamamen bu malzemelere göre değişiklik gösterecektir. sakallı ipler, naylon ipler, orlon ipler ve yün ipler ile çok farklı ve değişik örneklerde lifler yapılabilmektedir.

degisik-el-orgusu-lif-ornekleri-ve-cesitleri el-orgusu-lif-ornekleri-ve-cesitleri-facebook el-orgusu-lif-ornekleri-ve-cesitleri-resimli el-orgusu-lif-ornekleri-ve-cesitleri-tumblr el-orgusu-lif-ornekleri-ve-cesitleri en-guzel-el-orgusu-lif-ornekleri-ve-cesitleri farkli-el-orgusu-lif-ornekleri-ve-cesitleri guzel-el-orgusu-lif-ornekleri-ve-cesitleri harika-el-orgusu-lif-ornekleri-ve-cesitleri yeni-el-orgusu-lif-ornekleri-ve-cesitleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain