Menu

Değişik çok güzel bayan saç stilleri

Yeni yılda görüntünüz ile ilgili değişimler yapmak istiyorsanız 2016 saç stilleri ile birçok farklı görünüm sunan modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için iyi bir görüntü denildiğinde akla ilk olarak saçlar gelir. Bakımlı, temiz ve doğal görünümlü saçlar herkes için vazgeçilmez tercihlerdendir. Özellikle kadınlar saçlarına fazlasıyla hassasiyet gösterirken rakiplerinden geri kalmak istemezler. Bu yılda trend renk ve modeller sayısız seçenek sunarak değişim için kusursuzluk vaat ediyor.

İddialı renk ve kesimler

Saç kesiminiz ve renginiz yüzünüz ile doğru bir orantı içinde olmalıdır. Ten renginiz de oldukça önemli bir unsurdur. Özellikle kısa kesimler fazlasıyla risk taşıyan modellerdir. Her ne kadar kullanımı rahat olsa da uzun saçlar gibi her yüz tipine uymaya bilir. Bu sebeple 2016 saç stilleri kısa modeller arasından tercih yaparken ten rengi ve yüz şeklinizi iyi değerlendirmelisiniz. Saç modeli seçerken dikkat etmeniz gerekenler;

Saç boyunuz yüz şeklinize en uygun şekilde kesilmelidir. Örneğin; yuvarlak bir yüze sahip iseniz yüz hatlarınızın daha uzun görünebilmesi için 2016 yılı saç stilleri arasında olan uzun küt kesimleri yüzünüzü daha uzun gösterebilir. Eğer uzun ve sivri bir yüz şekline sahipseniz yine bu yılın modası olan yan ve yuvarlak kesim kakülleri ile kusursuz bir model yakalayabilirsiniz. Yılın favorisi olan katlı ve dalgalı kesimler her yüz şekline uyum sağlayabilen modeller arasındadır. Yıkamadan sonra elinizle bile şekillendirebileceğiniz bu model kurtarıcınız olabilir.

Ten renginize en uygun saç rengini seçmeniz, güzelliğinizi küçük bir müdahale ile zirveye çıkarabilir. 2016 saç stilleri ile birlikte kullanacağınız uyumlu renkler sayesinde bambaşka bir tarza kavuşabilirsiniz. Esmer ve sarışın bayanların rahatlıkla kullanabileceği ve modası geçmeyen kahve ve bal köpüğü tonları iyi bir tercih olacaktır.

bayan-sac-stilleri-facebook bayan-sac-stilleri-resimli bayan-sac-stilleri en-guzel-bayan-sac-stilleri farkli-bayan-sac-stilleri guzel-bayan-sac-stilleri moda-bayan-sac-stilleri trend-bayan-sac-stilleri yeni-bayan-sac-stilleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain