Menu

Dar paça pantolon kombinleri ve modelleri

Özel bir davete mi gideceksiniz? Sıradan bir gün mü geçireceksiniz? Hayatınızın kurtarıcı kıyafet parçalarından biri olan dar paça pantolonlar, yine imdadınıza koşacaktır.

Her bayanın gardırobun da, olması gereken parçalardan biri de, dar paça pantolonlardır.

Dar paça pantolon kombinleri, kişilik zevklerinize, vücut hatlarınıza, üzerine seçtiğiniz parçalara göre spor, klasik, maskülen tarzlar da, harmanlanabilmektedir.

Dar paça pantolonların, boy ayarlamasına özen göstermelisiniz. Boy ayarı vücut tipinizle doğru orantılıdır.

Dar paça pantolon kombinlerinde en çok kullanılan parçalar

Dar paça pantolon kombinleri, belirli bazı parçalarla, cool bir stil yaratmanıza yardımcı olacaktır. Bu parçaları kısaca sıralarsak;

V yakalı salaş tşirtler,

Basic baskısız düz tşirtler,

Uzun hırka ve tunikler,

Şifon sade gömlekler,

Ön yaka detayı fırfırlı gömlekler, ipek, saten bluzlar,

V yakalı salaş baskısız düz tşirtler ile düz dar paça pantolon kombinlediğiniz de, görüntünüzdeki, dikkat çekiciliğin önüne kimse geçemez. Hem çok şık, tarz ve salaş durmanıza kendiniz bile inanamayacaksınız. Sonbahar ve kış ayların da, bu kombini uygularken, fosforlu renklerden uzun hırkalardan giyerek muhteşem bir kombin yaratabilirsiniz.

Boy ayarlaması düzgün ve fiziğinize uygun yapılmış, bir pantolonla harika görünümlü dar paça pantolon kombinlerine, sizde katkı sağlayabilirsiniz. Dar paça deri bir pantolon giyecekseniz, üzerine deri başka parçalar kullanmamalısınız. Kaba görünmenize neden olacaktır.

bayan-dar-paca-pantolon-kombinleri dar-paca-pantolon-kombinleri en-guzel-dar-paca-pantolon-kombinleri farkli-dar-paca-pantolon-kombinleri kadin-dar-paca-pantolon-kombinleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain