Menu

Dantelli farklı bayan abiye elbise modelleri

Şık davetlerin vazgeçilmez kıyafeti olan dantelli abiyeler 2016 modelleri ile göz kamaştırmaktadır. Dikkat çekmek ve ” ben buradayım” demek isteyen bayanlar göz alıcı tasarımlara sahip olan harikulade dantelli abiye kıyafetleri kesinlikle bizce satın almalılar! Dantel zarafeti anlatılmaz yaşanır! Dantelli abiye kıyafetlere pek çok renk yakışmaktadır. Bunlar arasında siyah, beyaz ve kırmızı renkler en çok sevilen dantel abiye elbise renkleridir. Dantel ile abiye birleştiği zaman ortaya harika bir tasarım çıkmaktadır. Boyu kısa olan genç kızlarımız ve olgun hanımlarımız dantelli abiyelerin altına platform topuklu ayakkabı giymelidirler.

Abiye elbiselerinizle birlikte aksesuar seçiminin uyumlu olması gerekmektedir.

Aksesuar seçerken nelere dikkat etmeliyiz ?

Göz kamaştıran ve dikkat çeken kolyeler, gerdanlıklar ve zarif broşlar tercih edilmelidir.

Büyük ve abartılı küpelerin yerine küçük ve zarif olan küpe modelleri takılmalıdır.

Abiye kıyafetleriniz için çanta kullanacaksanız, kesinlikle küçük çantalar kullanmalısınız.

Fazla abartıdan kaçının yoksa, abiye elbisenize gölge düşürebilirsiniz. Abartılı kullanılan aksesuarlar yada tercih edilen çanta ve ayakkabılar abiyenin farklı ve kötü görünmesine neden olacaktır.

Yaz aylarında straplez ve askılı abiye modellerini tercih etmelisiniz. Söz askılı modelden açılmışken özellikle çapraz askılı abiyeler 2016 yılında moda olacak haberiniz olsun.

Kış aylarında ise bolerolu modeller kullanılmalıdır. Şıklığınızı tamamlayacak ve ayrıca sizleri soğuklardan koruyacaktır. Dantelli abiye elbise modelleri farklı kumaşlardan üretilmektedir. Her zaman kaliteli kumaşlardan üretilen ve marka olan dantelli abiye kıyafetleri tercih etmenizde fayda vardır.

Dantelli abiye modelleri ve fiyatları nelerdir?

Kolları nakışlı dantelli abiye modeli – 190,00 tl

Pamuk dantel abiye – 250,00 tl

Pullu dantelli abiye – 150, 00 tl

Tesettür abiye modelleri 100 – 250 tl arasındadır. Modanisa yada tozlu giyim gibi sitelerden satın alabilirsiniz.

dantelli-bayan-abiye-elbise-modelleri farkli-dantelli-bayan-abiye-elbise-modelleri guzel-dantelli-bayan-abiye-elbise-modelleri moda-dantelli-bayan-abiye-elbise-modelleri yeni-dantelli-bayan-abiye-elbise-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain