Menu

Dantel yatak örtüleri örnekleri odalarınıza hava katacak

Sade ve düz görünümlü çarşafları ya da örtüleri şık ve modern tasarımlar haline getiren danteller, çeşitli modelleriyle göz dolduruyor. Dantel yatak örtüsü örnekleri yaprak, çiçek, kurdele süslemeli, boncuk ve ince işlemeli oluyor. Her genç kızın çeyizinde bulunan dantel yatak örtüleri, yatakları süslemektedir. Simli ipler kullanılarak işlenen dantel yatak örtüleri de revaçta olan modellerdendir. Yatak örtüsü tasarımı yapmak için tasarımcı olmanıza gerek yok.

Web siteleri üzerinden inceleme fırsatı bulduğunuz dantel örnekleri sayesinde kendi dizaynınızı kendiniz yaratacaksınız. Göz alıcı görünümlerde olan dantel örtüler işçiliğiyle kendini belli edecektir. Zahmet gerektiriyor olsa da kullanım sırasındaki güzelliği sizi baştan çıkaracaktır. Uzun süre saklanabilen ve yıpranmayan danteller sayesinde, işlediğiniz el işlerini gelecek neslinize aktarabilirsiniz. İpek kumaşlarla dahi dantel işlemeleri kullanıldığı bilinmektedir. Dantelin değerini bilen ve zarifliğinden hoşlanan hanımlar için hazırladığımız modeller, eskilerine yenilerini eklemenizi sağlayacak. Renkli örtüler için sade renkli iplerle işlenmiş danteller olabileceği gibi renkli iplerle de işleyebileceğiniz modeller bulunuyor. Böylece yatak örtünüze canlı bir hava katmış olacaksınız.

dantel-yatak-ortuleri-ornekleri-facebook dantel-yatak-ortuleri-ornekleri-resimli dantel-yatak-ortuleri-ornekleri-tumblr dantel-yatak-ortuleri-ornekleri degisik-dantel-yatak-ortuleri-ornekleri en-guzel-dantel-yatak-ortuleri-ornekleri farkli-dantel-yatak-ortuleri-ornekleri guzel-dantel-yatak-ortuleri-ornekleri

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

yeni-dantel-yatak-ortuleri-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain