Menu

Dantel tepsi örtüsü örnekleri ve çeşitleri

Her evin en az bir köşesinde bulunan dantel işlemeler eve şık bir görünüm kazandırmaktadır. Dantel işlemeli havlular, peçetelikler, sehpa üzerlerinde ve tepsilerde tercih edilen dantel örnekleri bulunmaktadır. Misafirlerinize sunacağınız ikramları daha hoş kılacak olan dantel tepsi örtüsü, ev hanımını zarifliğini yansıtmaktadır. Misafirlerinizi önemsediğinizin göstergesi olacak dantel tepsi örtüsü modelleri için pek çok farklı çeşit bulunmaktadır. Çeyizinizden kalan tepsilerinizi bile dantel tepsi örtüsüyle yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Beğeninize göre seçeceğiniz modeli boncuklar ve kurdelelerle de süsleyebilirsiniz.

Tepsilerin dantel örtüsüyle kullanılması eskilerden beri olmaktadır. Modasını hiç kaybetmeyen bu örtüler, sunumlarda misafirleriniz tarafından beğeni kazanmanızı sağlar. El işlerine yatkınlığı olan kişiler dantel tepsi örtüsü örneklerinden çeşit çeşit işleyerek, para da kazanabilirler. Çeyizlerde de bulunan dantel tepsi örtüleri, gümüş tepsilere çok yakışmaktadır. Kurdele seçimi yaparken işlediğiniz örtünün rengine yakın bir ton seçmeye özen gösterebilirsiniz. Beyaz renkler sıklıkla kullanılsa da renkli dantel tepsi örtüleri daha modern görünümler taşımaktadır. İnci ve boncuklarla süslediğiniz dantel tepsi örtüsü daha şık oluyor. Kare, oval gibi şekillerde tepsi örtüsü işleyebilirsiniz.

dantel-tepsi-ortusu-ornekleri-ve-cesitleri-facebook dantel-tepsi-ortusu-ornekleri-ve-cesitleri-resimli dantel-tepsi-ortusu-ornekleri-ve-cesitleri-tumblr dantel-tepsi-ortusu-ornekleri-ve-cesitleri degisik-dantel-tepsi-ortusu-ornekleri-ve-cesitleri en-guzel-dantel-tepsi-ortusu-ornekleri-ve-cesitleri farkli-dantel-tepsi-ortusu-ornekleri-ve-cesitleri guzel-dantel-tepsi-ortusu-ornekleri-ve-cesitleri harika-dantel-tepsi-ortusu-ornekleri-ve-cesitleri yeni-dantel-tepsi-ortusu-ornekleri-ve-cesitleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain