Menu

dantel salon takımı modelleri odalarınıza farklı bir hava katacak

danteller günümüzde her alanda yer verilen süslemeler olarak karşımıza çıkıyor. elbiseler, gelinliklerde de karşılaştığımız dantel süsmeleri salonlara hoş görünümler sağlıyor. salonunuz için işleyeceğiniz modeller arasında konsol takımı, vitrin takımı, bardakaltlığı, sehpa örtüsü bulunuyor. bu örnekleri arttırmak mümkündür. salonunuzda kullandığınız perdelerin kenarlarında da dantel işlemelerine yer verebiliyorsunuz. özellikle fiskos masaları ve yemek masaları üzerinde narin dokunuşlarıyla büyüleyici güzelliğe sahip olan dantel takımları her bayanın beğeniyle kullandığı işlemelerdir.

misafirlerinize yaptığınız ikramları sunarken kullandığınız tepsilerinizin içerisini de dantel işlemeleriyle süsleyebiliyorsunuz. salon takımlarında en çok yer verilen motifler arasında çiçek, yaprak, file modelleri yer alıyor. farklı modelleri bulunan çiçek modelli danteller küçük motifler halinde işlenmekte ve birbirine birleştirilerek istenilen boyuta getirilmektedir. salonlarınızda yemek masalarınızın üzerini, yemek yenmediği zamanlar süslü bir şekilde görünmesini sağlamak için dantel işlemesi olan masa örtülerini seçebilirsiniz.

dantel işlemeli masa örtülerinin üzerine istediğiniz renkte ve görünümde aksesuar da koyabiliyorsunuz. vitrinlerinizi daha süslü hale getiren ve içerisinde sergilediğiniz aksesuarları göze daha hoş gösteren şüphesiz ki dantel işlemeleridir.

dantel-salon-takimi-modelleri-facebook dantel-salon-takimi-modelleri-resimli dantel-salon-takimi-modelleri-tumblr dantel-salon-takimi-modelleri degisik-dantel-salon-takimi-modelleri en-guzel-dantel-salon-takimi-modelleri farkli-dantel-salon-takimi-modelleri guzel-dantel-salon-takimi-modelleri yeni-dantel-salon-takimi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain