Menu

Dantel pike takımları modelleri çok farklı ve güzel

Nevresim takımları arasında bulunan pike takımları, dantelle süslendiğinde hoş bir görünüm kazanıyor. Sade bir pike takımı dantelle şık görünmekte ve zariflik kazanmaktadır. Bayanların evinde en çok kullandıkları nevresimler arasında bulunan pike takımları, yastık kılıflarıyla uyum içerisinde olmaktadır. Pikeyle beraber aldığınız yastık kılıfı için de dantel işleyebilirsiniz. Çeyizlik sandıkların içerisinde annelerin özenle işledikleri pike takımları, dantellerle süslenerek daha hoş bir görünüme kavuşuyor. Yeni sezonun çeyizlik takımları içerisinde dantel pike takımları da bulunmaktadır. Tek renk yerine renkli ve desenli modelleri tercih ederek daha göz alıcı tasarımlar yapabilirsiniz.

Farklılıktan yana olanlar için renkli dantel pike takımları akıllıca bir tercih olacaktır. Bahar ve sonbahar aylarında kullanılan pike takımlarının uç kenarlarına beyaz ya da renkli iplerle danteller işlenmektedir. Beyaz renkli bir pike tercih etmek isteyenler, renkli ipler kullandığında daha can alıcı görünümler kazandırmış oluyorlar. Evinize şıklık katacak, misafirlerinize rahatlıkla sunacağınız dantel pike takımı modelleri her yıl kendini yenilemekte ve modaya ayak uydurarak mağazalarda yerini almaktadır.

dantel-pike-takimlari-modelleri-facebook dantel-pike-takimlari-modelleri-resimli dantel-pike-takimlari-modelleri-tumblr dantel-pike-takimlari-modelleri degisik-dantel-pike-takimlari-modelleri en-guzel-dantel-pike-takimlari-modelleri farkli-dantel-pike-takimlari-modelleri guzel-dantel-pike-takimlari-modelleri harika-dantel-pike-takimlari-modelleri yeni-dantel-pike-takimlari-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain