Menu

dantel peçete kenarları örnekleri ve farklı çeşitleri

mutfaklarda, vitrinlerde karşımıza çıkan dantel peçete kenarları, bulunduğu ortama hoş bir hava katmaktadır. vitrinlerde, masalarda da karşımıza çıkan dantel peçete kenarları şıklığı ile bayanların en çok tercih ettiği işlemeler arasında bulunur. dantel peçete kenarı modellerinden geometrik, çiçekli, renkli örnekler tercih edilmektedir. vitrininizde kullanmak istediğiniz dantel peçete kenarlarını beyaz renklerde de işleyebiliyorsunuz.

mutfakta kullanılan dantel peçete kenarları, genellikle kumaşın kenarlarına tığ ile işlenmektedir. mutfağınızda uyumluluk sağlayacak dantel peçete kenarları, dantel ile kumaş birleşimiyle sağlanmaktadır. pamuklu seçilen kumaş peçeteler mutfakta tezgahı silmek, el kurulamak, tabakları kurulamak için kullanılıyor. kullandığınız bu peçetelerin kenarlarına dantel işleyerek daha hoş görünüm kazandırabilirsiniz.

bayanların güzel görünüme karşı olan titizliği bilindiğinden kullandıkları her nesnenin hoş görünümlere sahip olması gerektiği düşünülmektedir. mutfakta ve diğer odalarda kullanılan tüm eşyalar belli bir düzene sahiptir. salonunuzda bulunan vitrinlerin içerisine de dantel peçetelikler işleyerek, salonunuza şık bir görünüm kazandırabilirsiniz. vitrinlerde tercih edeceğiniz dantel peçete kenarı modelleri arasında örümcek, küp şeker, çiçek motifleri bulunmaktadır.

dantel-pecete-kenarlari-ornekleri-facebook dantel-pecete-kenarlari-ornekleri-resimli dantel-pecete-kenarlari-ornekleri-tumblr dantel-pecete-kenarlari-ornekleri degisik-dantel-pecete-kenarlari-ornekleri en-guzel-dantel-pecete-kenarlari-ornekleri farkli-dantel-pecete-kenarlari-ornekleri guzel-dantel-pecete-kenarlari-ornekleri harika-dantel-pecete-kenarlari-ornekleri yeni-dantel-pecete-kenarlari-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain