Menu

Dantel örtü modelleri ve örnekleri

Eski gelenekler arasında hanımlar komşu gezmelerinde, boş vakitlerinde danteller işlemekteydi. Son zamanlarda bu görüntüler azalmış olsa da hala dantel işlemekten ve kullanmaktan hoşlanan hanımlar bulunmaktadır. Dekoratif görünümü bakımından evlerin her köşesinde kullanılan dantel örtü modelleri 2016 yılının en yeni modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Fiskos masası, yemek masası, orta sehpa, koltuk başları, tepsilerle ve vitrinlerde kullanılan dantel örtü modelleri evlerinizde hoş görünüm kazandıracaktır.

Mobilyalarınızın boş görünmesini engelleyecek, biblolarınızla uyum sağlayacak olan dantel örtü modelleri dekorasyonda önemli bir yere sahiptir. Mitolojiyle ilgilenenler için de hoş dantel örtü modelleri bulunmaktadır. Her birine emek verilerek hazırlanan dantel örtüler, kar beyazı renklerinde olduğu gibi krem ya da diğer renklerle de işlenebilmektedir. Renkli iplerle işlenen dantel örtüler, canlı görünümler kazandıracak ve mutfak dolaplarında, salonlarda rahatlıkla kullanabilecektir. Özellikle fiskos masalarıyla bir uyum içinde olan dantel örtüler işleyerek, kullanışlı bir tasarım yaratabilirsiniz. Dantelin şıklığından haberdar olan hanımlar hazır örtüler yerine en güzel örtü modellerini inceleyerek dantel işlemektedir.

dantel-ortu-modelleri-ve-ornekleri-facebook dantel-ortu-modelleri-ve-ornekleri-resimli dantel-ortu-modelleri-ve-ornekleri-tumblr dantel-ortu-modelleri-ve-ornekleri degisik-dantel-ortu-modelleri-ve-ornekleri en-guzel-dantel-ortu-modelleri-ve-ornekleri farkli-dantel-ortu-modelleri-ve-ornekleri guzel-dantel-ortu-modelleri-ve-ornekleri harika-dantel-ortu-modelleri-ve-ornekleri yeni-dantel-ortu-modelleri-ve-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain