Menu

Dantel orta sehpa örtüsü modelleri odalarınıza şıklık katacak

Evlerin salonlarında bulunan orta sehpalar, salonun daha zarif bir görünüme kavuşmasını sağlar. Salonu boş göstermez ve üzerine örtülen dantel örtüsü, üzerine konulan tasarımlar ile harika görünümler ortaya çıkarır. Dantel orta sehpa örtüsü kare, elips, oval gibi şekillerde işlenebiliyor. Meyve, yaprak, çiçek gibi desenlerle süslenen örtüler salona renk katıyor. Danteller dışında kumaş örtüler kullanıyor olsa da dantellerin zarif görüntüsünün yerini hiçbiri alamamaktadır.

Saten ve şifon kumaşlar kullanmak isteyenler de kenarları dantel işlemeli tasarımlar yapabilirler. Bunlar dışında deri ve tül orta sehpa örtü modelleri de mağazalarda bulunmaktadır. Kumaş sehpa örtülerinin boncuk ile taşlarla da süslenmesi harika görünümler yaratıyor. Farklılıktan yana olanlar için dantel orta sehpa örtüsü çeşitlerinin yeni modelleri tercih edilebilir. Modern görünüme sahip olan bu örtüler sayesinde salonunuzda kullanacağınız orta sehpanın tasarımı harikalar yaratıyor olacaktır. Salonunda ahşap mobilyalar bulunduran kişilerin danteller kullanarak süslemeler yapması daha makul olacaktır. Beyaz renkler kullanabileceğiniz gibi dantel işlemenizi renkli ipler kullanarak salonunuzla uyum yaratabilirsiniz.

dantel-orta-sehpa-ortusu-modelleri-facebook dantel-orta-sehpa-ortusu-modelleri-resimli dantel-orta-sehpa-ortusu-modelleri-tumblr dantel-orta-sehpa-ortusu-modelleri degisik-dantel-orta-sehpa-ortusu-modelleri en-guzel-dantel-orta-sehpa-ortusu-modelleri farkli-dantel-orta-sehpa-ortusu-modelleri guzel-dantel-orta-sehpa-ortusu-modelleri harika-dantel-orta-sehpa-ortusu-modelleri yeni-dantel-orta-sehpa-ortusu-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain