Menu

Dantel oda takımı örnekleri ve çeşitli desenleri

Dantel geçmişin izlerini evinizde yaşamanıza olanak verir. Her bayanın el emeğine karşı duyduğu ilgi hiçbir zaman azalmaz. Dantellerin çok uzun yıllardır işleniyor olması tarihi de yansıtmasını sağlıyor. Evinde tarihin izlerini taşıyacak bu süslemelere yer veren hanımların sayısı oldukça fazladır. El becerisi olan hanımlar kendileri dantel işlemesi yaparken, el becerisine güvenmeyen hanımlar dantel işleyen kişilerden ücret ödeyerek beğendiği modelleri işletmektedir. Dantel oda takımı örnekleri arasında vitrinlerde, masalarda, perdelerde kullanılan modeller bulunur. Odanın en güzel alanı olan vitrinleri süsleyen aksesuarla beraber tercih edilen danteller, vitrini daha hoş ve narin bir görünüme kavuşturuyor.

Oda takımı olarak işlenen dantel örnekleri arasında damlacık, kara, dikdörtgen, yuvarlak modeller yer alıyor. Son zamanlarda evlerde farklı dantel örneklerine yer veren hanımlar için birbirinden farklı figürlere sahip örnekler bulunmaktadır. İnternet üzerinden şemalı anlatımlarıyla ya da videolu anlatımlarıyla kolayca işlemenize olanak sağlanmaktadır. Bu modelleri inceleyerek birbirinden güzel oda takımı dantel modellerini işleyebilirsiniz. Dantelin kenarlarına ya da arasına boncuklar da eklenerek renkli oda takımı modelleri oluşturulabiliyor.

dantel-oda-takimi-ornekleri-facebook dantel-oda-takimi-ornekleri-resimli dantel-oda-takimi-ornekleri-tumblr dantel-oda-takimi-ornekleri degisik-dantel-oda-takimi-ornekleri en-guzel-dantel-oda-takimi-ornekleri farkli-dantel-oda-takimi-ornekleri guzel-dantel-oda-takimi-ornekleri harika-dantel-oda-takimi-ornekleri yeni-dantel-oda-takimi-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain