Menu

Dantel modelleri çeşitleri facebook

Yeni çıkan dantel modelleri facebook sayfalarında milyonlarca kadının dikkatini çekmeye başladı bile bu modeller arasında öyle yenilikçi bir akım var ki bakmaya doyamayacaksınız.

Modern örgü yöntemlerinden amigurimi tekniği ile yapılan bebeklerdir. Bu teknik ile bebek yaparken, dikkat etmeniz gereken en önemli unsur malzeme seçimi. Öncelikle ip seçiminde hemen tüylenmeyen bir ip olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bambu, yüzde yüz akrilik ya da pamuk ipler tercih edilmelidir. Çünkü bu ipler oldukça dayanıklıdır. Hemen tüylenmez. Amugurimi tekniğinde tığ seçimine de dikkat etmelisiniz. Tercihen 2, 2 buçuk veya 3 numaralı tığları kullanmanız işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Aradığınız örgü ve dantel modelleri facebook sayfalarında rahatlıkla bulunabiliyor. İhtiyaçlarınızdan tutun, basit yapım tekniklerine kadar yapabileceğiniz birçok kolay anlatım bu sitelerde mevcut. Bu şekilde kendinizi çok daha hızlı geliştirebilirsiniz.

 

Bu örgü modeli ile yapacağınız bebekler sayesinde ailenizdeki çocukları hiç olmadıkları kadar çok sevindirebilirsiniz. Sevgi insanlar arasındaki bağı güçlendirir. İplikler ile dokuduğunuz her bebek bir kalp kazanmanıza yardımcı olacaktır.

İhtiyacınız olabilecek birkaç örgü ekipmanı

  • Plastik iplik sarıcı
  • Şiş koruyucu
  • İşaretleme iğnesi
  • İlmek tutucu

Bu malzemeleri temin ettiğiniz zaman işiniz oldukça kolaylaşacak. Yapımı zor olan dantel modelleri facebook üzerindeki anlatımlar ve bu ekipmanlar sayesinde oldukça kolaylaşıyor. Eğer sizde dantele ilgi duyuyorsanız. Mutlaka bu teknikleri denemelisiniz.

dantel-modelleri-cesitleri-facebook dantel-modelleri-cesitleri-resimli dantel-modelleri-cesitleri-tumblr dantel-modelleri-cesitleri degisik-dantel-modelleri-cesitleri en-guzel-dantel-modelleri-cesitleri farkli-dantel-modelleri-cesitleri guzel-dantel-modelleri-cesitleri harika-dantel-modelleri-cesitleri yeni-dantel-modelleri-cesitleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain