Menu

Dantel misafir odası takımları ve çeyizlik farklı modelleri

Çok eski zamanlardan beri hayatımızda yeri olan danteller, bulunduğu ortama harika görünümler kazandırmaktadır. El emeği göz nuru verilerek işlenen danteller, pek çok bayan tarafından sevilerek işlenir ve evlerinin her köşesinde kullanılır. Misafirleriniz için ayırdığınız odanızda da dantellere yer verebilirsiniz. Misafir odasında bulunan vitrin takımlarının içerisinde kullanacağınız vitrinler misafir odanızı daha şık görünüme kavuşturacak. Zarif görünüme sahip olan danteller, iğne oyası ya da tığ ile işlenmektedir. İğne oyası daha fazla emek isteyen bir iş olmakla beraber, görünümüyle sizi ve misafirlerinizi büyüleyecek güzellikte olmaktadır.

Misafirlerinizin kullanması için ayırdığınız pike takımları, nevresim yatımları ve havlular da dantel işlemeleriyle süslenebilir. Evinizin en güzel alanlarını danteller süslemeleriyle çevreleyebilirsiniz. Misafir odası için hazırlayacağınız dantel modelleri arasında masa örtüleri de bulunmaktadır. Masalarınızın üzerine renkli ipler kullanarak dantel işleyebilirsiniz. Masanızın büyüklüğüne ve görünümüne bağlı olarak değişkenlik gösteren dantel işlemeleri bulunduğu ortamı hoş gösterecektir. Mobilyalarınızla uyum halinde olacak danteller, misafir odanıza ayrı bir hava kazandıracaktır.

dantel-misafir-odasi-takimlari-facebook dantel-misafir-odasi-takimlari-resimli dantel-misafir-odasi-takimlari-tumblr dantel-misafir-odasi-takimlari degisik-dantel-misafir-odasi-takimlari en-guzel-dantel-misafir-odasi-takimlari farkli-dantel-misafir-odasi-takimlari guzel-dantel-misafir-odasi-takimlari harika-dantel-misafir-odasi-takimlari yeni-dantel-misafir-odasi-takimlari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain