Menu

Dantel misafir odası takımı modelleri ve çeşitleri

Yeni evlenen çiftler ve uzun yıllardır evli olan hanımlar, evlerinin süslemesinde dantellere yer veriyor. Salondan mutfağa, yatak odasından misafir odasına kadar kullanılan mobilyaların üzeri dantel işlemeleriyle süsleniyor. Klasik görünümden yana olan hanımların evlerinin odalarını süslemede danteller en büyük yardımcıları olmaktadır. Salonlarda bulunan vitrinler, misafir odasında bulunan vitrinler ve masalarda dantel işlemelerine yer veriyorlar. Evlerinde yenilikten yana olan hanımlar, çeyizlerinden kalan danteller yerine en yeni ve modaya uygun olan dantel örneklerini öğrenmek ve işlemek istiyor.

Misafir odası takımları için en yeni dantel örneklerini sizlerle buluşturuyoruz. Misafir odanızı süslü ve hoş görünüme kavuşturmanızda yardımcınız olan dantel örneklerini işleyerek, misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz. Yuvarlak, kare, oval görünümlerinde olan dantel örneklerine ek olarak çiçek, hayvan figürlerinde birbirinden farklı misafir odası dantel takımları bulunmaktadır. Hayvan figürleri arasında kelebek, kuş, kuğu, kurbağa, yengeç motifleri bulunmaktadır. Bu motifler renkli ve beyaz ipler kullanılarak işlendiğinde hoş görünümlere sahip olmaktadır. Vitrininizde gümüşlüklerinizle kullanabilmeniz için de çiçek motifli dantelleri tercih edebilirsiniz.

dantel-misafir-odasi-takimi-modelleri-facebook dantel-misafir-odasi-takimi-modelleri-resimli dantel-misafir-odasi-takimi-modelleri-tumblr dantel-misafir-odasi-takimi-modelleri degisik-dantel-misafir-odasi-takimi-modelleri en-guzel-dantel-misafir-odasi-takimi-modelleri farkli-dantel-misafir-odasi-takimi-modelleri guzel-dantel-misafir-odasi-takimi-modelleri harika-dantel-misafir-odasi-takimi-modelleri yeni-dantel-misafir-odasi-takimi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain