Menu

Dantel el emeği sehpa örtüsü modelleri ve örnekleri

Evlerinin tasarımına önem veren hanımlar özellikle salonlarında kullandıkları eşyalara dikkat etmektedir. Kullandıkları mobilyalara daha hoş bir görünüm kazandırmak için dantel örtüler tercih ederler. Göz önünde bulunan sehpalar, şık görünüm kazandırmak amacıyla dantel örtülerle kullanılır. Dantel sehpa örtüsü modelleri arasında en çok beğenilen geometrik şekilli olanlardır. Son zamanlardaysa tek renkli dantel sehpa örtüleri yerine renkli ipler kullanılarak çiçekli desenlere sahip olan örtüler revaçtadır.

Çiçek desenleri tercih etmek isteyen kişiler laleli sehpa örtülerini inceleyebilirler. Bu dantel modeli şık görünüme sahiptir. Dantel modellerde en çok tercih edilen sehpa örtüsü olmasının nedeni, üzerinde süslemelerinin olmadan kullanıldığında hoş görünüm sağlamamasıdır. Renkli dantel sehpa örtüsü modellerini inceleyerek evinize şıklık katabilirsiniz. İşlediğiniz dantel örtünün kenarlarına taşlar, boncuklar da ekleyerek klasik görünümlerin ötesinde çalışmalar yapabilirsiniz. Danteller ince işçilik gerektirir. El hüneri olan bayanların rahatlıkla işleyebileceği örnekler bulunur. Dantel sehpa örtüleri oda takımlarının en güzelleri arasında bulunur. Baklava dilimli, güllü, çarkıfelek modelleri sehpa örtüsü modelleri en çok tercih edilen modeller arasındadır.

dantel-el-emegi-sehpa-ortusu-modelleri-facebook dantel-el-emegi-sehpa-ortusu-modelleri-resimli dantel-el-emegi-sehpa-ortusu-modelleri-tumblr dantel-el-emegi-sehpa-ortusu-modelleri degisik-dantel-el-emegi-sehpa-ortusu-modelleri en-guzel-dantel-el-emegi-sehpa-ortusu-modelleri farkli-dantel-el-emegi-sehpa-ortusu-modelleri guzel-dantel-el-emegi-sehpa-ortusu-modelleri harika-dantel-el-emegi-sehpa-ortusu-modelleri yeni-dantel-el-emegi-sehpa-ortusu-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain