Menu

Damat havlusu modelleri

Damat bohçalarının vazgeçilmez parçası olan damat havlusu modelleri her zaman son derece özenli bir şekilde hazırlanır. Genellikle standart boy havludan daha küçük ve el havlusu boyutundan da büyük hazırlanan damat havluları el yüz yıkama esnasında ve tıraş sonrasında kullanıma yöneliktir.

Damat bohçasında neler bulunur ?

Özenle hazırlanan damat bohçaları kişisel bakım eşyaları ile donanır.

  • Havlu,
  • Terlik,
  • Pijama takımı,
  • Tıraş seti,
  • İç çamaşır takımı ve
  • Çoraptan oluşan damat bohçası özel olarak lavanta keseleri ile de süslenir.

Her yörenin kendine göre özel adetleri olmakla birlikte günümüzde büyük şehirlerde yapılan bohçalar genel bakım ve kişisel eşyalar ile hazırlanır. Damat havlusu modelleri hazırlanan bohçanın el emeği sarf edilerek hazırlanan en özel parçasıdır. Günümüzde yaratıcılığı ön planda tutulduğu yeni model damat havluları içerisinde gelin ve damat figürlü olanlar, kalp motifleri ile süslenenler veya gelin ve damadın baş harfleri ile işlenen modeller en gözde olanlardır.

Herkesin kendi isteği ve beğenisine göre hazırlanan damat havlusu modelleri aynı zamanda yeni bir başlangıç yapmak üzere olan çiftin temiz duygu ve düşüncelerini de yansıtır. Bu sebeple özellikle beyaz havlu ile hazırlanan modeller son derece özeldir. Geleneksel dantel anlayışını yenilik katar güncel hale getiren modeller ile süslenen havlular ise özellikle gelin adaylarının ilgi gösterdiği seçenekler arasında yer alır. Her bir parçası ayrı bir özen ve heyecanla hazırlanan bohçalar bir ömür boyu sürecek mutluluğun ile yansımalarıdır.

damat-havlusu-modelleri-facebook damat-havlusu-modelleri-resimli damat-havlusu-modelleri-tumblr damat-havlusu-modelleri degisik-damat-havlusu-modelleri farkli-damat-havlusu-modelleri guzel-damat-havlusu-modelleri harika-damat-havlusu-modelleri yeni-damat-havlusu-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain