Menu

Dalgalı doğal farklı bayan saç modelleri

Dalgalı saç modelleri 2016 yılında da oldukça fazla kullanılmaktadır. Dalgalı saç modelleri saça tamamen doğal ve sade bir görünüm katmaktadır ve bu yüzden her kıyafet zerine dalgalı saç modelleri 2016 kullanılabilmektedir.

Dalgalı ve doldun saç elde etmek

Dalgalı saçlar her bayanın sahip olmak istediği saç türüdür. Bazı bayanlar düz saçlara bazı bayanlar kıvırcık saçlara bazı bayanlar da doğuştan dalgalı saçlara sahiptirler. Lakin bazen kıvırcık saça sahip veya düz saça sahip bayanlar dalgalı saç kullanmak istedikleri için saçlarını farklı işlemlere sokmaktan çekinmez. Biz bayanlar çok iyi biliyoruz ki saçlar en önemli tamamlayıcılarımızdır. Bundan dolayı her zaman doğal ve dolgun dalgalı saç modellerine sahip olmak için elimizden gelen her şeyi deneyebiliriz. Tabi ki de kuaför salonlarında dalgalı saç modellerini elde etmek mümkünken evimizde kendi yöntemlerimizle de dalgalı saç modelleri 2016 elde edebiliriz. Piyasada satılan kalın uçlu saç maşaları ilk başvurduğumuz yöntem olabilmektedir. Saç maşası kullanmak yerine düzleştiriciler ile saça hafif bir dalga vermek mümkündür. Düzleştirme pozisyonunun tam tersinde saç düzleştiricisini saça yerleştirip saçı dolayıp kısa bir bekletme ile aşağı doğru kaydırma halinde bu işlem mümkündür. Bunun dışında saçın yapısına zarar vermeden dalgalı saç modellerini elde etmek mümkündür. Bu da ıslak saçlara uygulanan yöntemlerdir. Genellikle saçı kırmadan ve yıpratmadan dalgalı saç modellerinden bir tanesini elde etmek için hafif nemli saçı balık sırtı örerek bira beklettiğimizde dalgalı bir saç elde etmemiz mümkündür. Saçın akmaması ve modelin bozulmaması için sprey veya sabitleyiciler kullanılabilir. Böylece saça yüksek derecede ısı kullanmadan dalgalı saç modellerini elde etmiş oluruz. Saçların bakımlı ve sağlıklı görünmesini de aynı anda sağlamış oluruz.

dalgali-dogal-bayan-sac-modelleri-facebook dalgali-dogal-bayan-sac-modelleri-resimli dalgali-dogal-bayan-sac-modelleri-tumblr dalgali-dogal-bayan-sac-modelleri degisik-dalgali-dogal-bayan-sac-modelleri en-guzel-dalgali-dogal-bayan-sac-modelleri farkli-dalgali-dogal-bayan-sac-modelleri guzel-dalgali-dogal-bayan-sac-modelleri harika-dalgali-dogal-bayan-sac-modelleri yeni-dalgali-dogal-bayan-sac-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain