Menu

converse patik yapılışı türkçe kolay anlatımlı örnekleri

uzun yıllardır özellikle gençlere yönelik yapmış olduğu tasarımlarla dikkat çeken ve popülaritesini her dönem koruyan converse, estetik tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. bu tasarımlardan etkilenen anneler, bebekleri için ördükleri converse tarzı patiklerle yepyeni bir akımın ortaya çıkmasını sağladılar. bu bağlamda bugün sizlerle paylaşacağımız converse patik yapılışı türkçe anlatımlı konulu yazımızdan sonra siz de bebeğiniz için renkli tasarımlara imza atabilirsiniz.

converse patik nasıl yapılır?

  • converse patik yapılışı türkçe anlatımlı konusunda adım atmak için öncelikli olarak tığımızı ve zevkimize göre şekillendirdiğimiz ipimizi hazır ediyoruz. hazırlık işleminin ardından:
  • 8 tanesi sık iğne ile yapılan 17 zincir çektikten sonra diğer 8 zinciri başına dolayıp üçünü bir çekerek sık iğne yapıyoruz. zincirlerin karşı tarafını da simetrik olacak biçimde ayarlayıp ilk sıra işlemini noktalıyoruz.
  • ikinci sırayı yaparken başına dolayıp sık iğne yapıyoruz; uç kısımlarında kasmayacak biçimde artırma işlemi uyguluyoruz.
  • ikinci sırada 45, üçüncü sırada 55, dördüncü sırada 64, beşinci sırada 75 sık iğne yapıp; taban kısmı bize dönük şekildeyken iki ilmek arasından daldırarak ilmekleri alıyoruz.
  • bu işlemin ardında 75er adet ikili tırabzanla birinci ve ikinci sırayı; beyaz ipli sık iğneyle üçüncü sırayı tamamlayıp ipimizi koparıyoruz.
  • taban kısmını hazırladıktan sonra beyaz ve turkuaz renklerle patiğimizin üst kısmını yine benzer biçimde örüyoruz ve bağcıklarımızı hazır ediyoruz.
  • converse patik yapılışı türkçe anlatımlı konusunun son aşaması olarak iki kısmı düzgün bir biçimde dikip bağcıklarımızı takıyoruz.

converse-patik-yapilisi-facebook converse-patik-yapilisi-resimli converse-patik-yapilisi-tumblr converse-patik-yapilisi en-guzel-converse-patik-yapilisi farkli-converse-patik-yapilisi guzel-converse-patik-yapilisi harika-converse-patik-yapilisi yeni-converse-patik-yapilisi yepyeni-converse-patik-yapilisi

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain