Menu

Converse patik modelleri ve değişik örnekleri

Converse tarzı ayakkabıları pek çoğumuz giymiş ve ya mutlaka bir yerlerde görmüşüzdür. Bez olarak üretilen ve ayağı bilekten kavrayan ayakkabılar günümüzde de bir hayli moda olup büyük kitlelerce kullanılmaktadır.

  • Pek çok renk seçeneği bulunan
  • Bağcıklarını da istediğimiz renkte seçebileceğimiz
  • Ayağımızı bilekten kavrayan

Giyimi gayet rahat olan bu ayakkabıların patik versiyonlarının bebeklere uygun bir şekilde örülebilmeğini hiç düşünmüş müydünüz? İnternetten bulabileceğiniz converse patik yapımı anlatımlı videolar sayesinde siz de bebeğinize bu son moda patiklerden örebilir ve bebeğinizin kış boyunca yumuşak ayaklarının sıcacık kalmasını sağlayabilirsiniz. Bileği de tam kavraması ısınma sorununu tam çözeceği gibi bebeğin tüm hastalıklardan korunmasına da yardımcı olacaktır. Converse patik yapımı anlatımlı videolar ile kısa sürede öğrenebileceğiniz bu modeli çocuğu olan arkadaş ve komşularınız ile de paylaşabilir ve onların bebeklerinin de bu güzel modadan nasibini almasına vesile olabilirsiniz.

Converse patik yapımı anlatımlı videolara biraz zaman ve biraz da emek harcayarak siz de bu işte belirli bir seviyeye geldiğiniz de ve birden fazla ürünü kısa bir zamanda örebildiğinizde bu işten para kazanabilir ve bebeğiniz daha iyi bir şekilde büyümesi adına bir bütçe oluşturabilirsiniz. Açacağını facebook sayfası ile bile modellerinizi pek çok kişiye tanıtma imkânını bulurken beğenilen modellerin satışını yine bu sayfa üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

converse-patik-modelleri-facebook converse-patik-modelleri-resimli converse-patik-modelleri-tumblr converse-patik-modelleri degisik-converse-patik-modelleri en-guzel-converse-patik-modelleri farkli-converse-patik-modelleri guzel-converse-patik-modelleri harika-converse-patik-modelleri yeni-converse-patik-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain