Menu

Çok şirin örgü bebek patik modelleri ve görselleri

Minicik ayaklara sahip bebeklerinizin ayaklarının üşümemesi için giydirilen patikleri evinizde kendiniz de örebilirsiniz. Hastalıklardan korunmalarına yardımcı olacak bebek patik örnekleri 2016 yılında tercih edebilecekleriniz arasına bot, converse gibi uzun patik modellerini alabilirsiniz. Bu modeller bacağı da kapladığı için daha sıcak tutacaktır. Erkek çocuklarınız için arabalı modelleri çok hoş duruyor. Farklı renkte iplikler kullanarak araba görünümüne sahip olan bebek patikler çocuğunuzun ayağında hoş duracaktır.

Bebeğinizin yaşına ve cinsiyetine göre farklı tasarımları bulunan bebek patik örnekleri, yumuşak ipliklerden örülür. Hassas ciltleri böylece tahriş olmayacaktır. Çilek motifleriyle öreceğiniz şirin bebek patiği ise kız çocukları için muhteşem olacaktır. Patiğin ön kısmını işlemeden bağcık kullanarak ya da bağcık örerek de bağcıklı bebek patikleri yapabilirsiniz. Bağcıklı patikler farklı görünümüyle en çok tercih edilenler arasındadır. Kız çocuklarınız için öreceğiniz patikleri renkli iplikler kullanarak örebilirsiniz. Beyaz renkle ön kısmını yaptığınız patiğin, arka kısmına kahverengi ve siyah renk seçerek, daha zarif görünümler elde edebilirsiniz. Uzun çizme görünümünde patikler de favoriler arasındadır.

cok-sirin-orgu-bebek-patik-modelleri-facebook cok-sirin-orgu-bebek-patik-modelleri-resimli cok-sirin-orgu-bebek-patik-modelleri-tumblr cok-sirin-orgu-bebek-patik-modelleri degisik-cok-sirin-orgu-bebek-patik-modelleri en-guzel-cok-sirin-orgu-bebek-patik-modelleri farkli-cok-sirin-orgu-bebek-patik-modelleri guzel-cok-sirin-orgu-bebek-patik-modelleri harika-cok-sirin-orgu-bebek-patik-modelleri yeni-cok-sirin-orgu-bebek-patik-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain