Menu

Çok şık ve dekoratif dantel mutfak perdesi modelleri

El emeği verilerek işlenen danteller günümüzde hala varlığını sürdürmekte ve modası geçmeyecek gibi görünmektedir. Bayanların gelinliklerinde dahi yer verilen dantel işlemeler evlerin her köşesini süslemekte kullanılmaktadır. Dantel mutfak perdesi modelleri yaratıcı fikirlerle ortaya çıkarılmıştır. Ev dekorasyonunda önemli yere sahip olan dantelleri perdelerinizi süslemek için de kullanabiliyorsunuz. El yapımının taklidi olarak görülen hazır perdelerin yapay görünümlerinden hoşlanmayanlar kendi elleriyle işledikleri dantel perdeleri kullanıyor.

Uzun yıllar boyunca herhangi bir şekilde yıpranmayan ve dayanıklılığını sürdüren dantellere mutfağınızda yer verebiliyorsunuz. Dantel mutfak perdesi modelleri motif olarak örüldüğü gibi farklı parçalar halinde de işlenebiliyor. Renkli iplerle işleyeceğiniz mutfak perdeniz için dantel modelleri yarım boy mutfak pencereleriniz için daha hoş görünümler sunuyor. Birbirinden güzel mutfak perdesi modellerini inceledikten sonra örneğini kolaylıkla çıkarabileceksiniz.

Mutfak perdenizin uç kısımlarında dantellerle püsküller oluşturabilir, farklı figürlere yer verebilirsiniz. Perdenizin uç kısımlarına işlemenin yanı sıra renkli perdelerinizin üzerine desenine uygun şekilde de dantel işlemeleri yapabiliyorsunuz. Beyaz renkler salonlar için tercih edilirken, renkli tasarımlı danteller mutfak perdeleri için kullanılmaktadır.

degisik-dekoratif-dantel-mutfak-perdesi-modelleri dekoratif-dantel-mutfak-perdesi-modelleri-facebook dekoratif-dantel-mutfak-perdesi-modelleri-resimli dekoratif-dantel-mutfak-perdesi-modelleri en-guzel-dekoratif-dantel-mutfak-perdesi-modelleri farkli-dekoratif-dantel-mutfak-perdesi-modelleri guzel-dekoratif-dantel-mutfak-perdesi-modelleri harika-dekoratif-dantel-mutfak-perdesi-modelleri yeni-dekoratif-dantel-mutfak-perdesi-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain