Menu

Çok güzel şahane iğne oyası havlu kenarı örnekleri

iğne oyası havlu kenarları çok eski zamanlardan beri babaannelerimizin anneannelerimizin evlerinden hiç eksik olmayan havlu kenarlarıydı. bu iğne oyası havlu kenarları havlularınıza daha güzel, şık ve modern bir görünüm sağlar. sizlere bu yazımızda iğne oyası havlu kenarı örnekleri anlatımlı olarak veriyoruz.

iğne oyası havlu kenarları bir vazgeçilmez

iğne oyası havlu kenarları mutfak havlularınıza, banyo havlularınıza ve her istediğiniz havluya işleyebileceğiniz havlu kenarlarıdır.

iğne oyası havlu kenarı örnekleri anlatımlı başlığımızda da göreceğiniz gibi iğne oyası havlu kenarlarının bir çok çeşidi vardır. istediğiniz motiflerde ve istediğiniz renklerde havlularınızı güzelleştirebilirsiniz. mutfak havlularınıza meyve sebze motifleri yapabilir ya da banyo havlularınıza çiçek motifleri yaparak iğne oyalarınızı işleyebilirsiniz.

iğne oyası havlu kenarı örnekleri anlatımlı olarak gördüğünüz motifleri isterseniz kendi evinizde, mutfağınızda, banyonuzda kullanabilir. ya da arkadaşlarınıza, akrabalarınıza hediye olarak işleyerek verebilirsiniz.

iğne oyası havlu kenarı işlemek yapması zahmetli ve biraz daha zor olan bir havlu kenarı işleme türüdür. ama sonuçları hepsinden daha güzeldir ve emeğinize kesinlikle değer. iğne oyası hem havlularınızı güzelleştirmek amacıyla yapabileceğiniz hem de hobi olarak zaman geçirebileceğiniz bir işleme modelidir.

bu iğne oyası havlu işleme modeli çeyizlerde de oldukça tercih edilen bir modeldir. eskiden iğne oyası olmayan hiçbir çeyiz olmazdı. artık daha şık ve daha modern iğne oyalarıyla çeyizlerinizi düzebilirsiniz.

degisik-igne-oyasi-havlu-kenari-ornekleri en-guzel-igne-oyasi-havlu-kenari-ornekleri farkli-igne-oyasi-havlu-kenari-ornekleri guzel-igne-oyasi-havlu-kenari-ornekleri harika-igne-oyasi-havlu-kenari-ornekleri igne-oyasi-havlu-kenari-ornekleri-facebook igne-oyasi-havlu-kenari-ornekleri-resimli igne-oyasi-havlu-kenari-ornekleri-tumblr igne-oyasi-havlu-kenari-ornekleri yeni-igne-oyasi-havlu-kenari-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain