Menu

Çok güzel nişanlık elbiseleri ve kıyafetleri

Bu senenin en gözde ve yeni olan nişanlık elbise modelleri huzurlarınızda paylaşıldı. Eminim siz değerli genç kızlarımız yeni 2016 nişanlık elbise modellerini çok beğeneceksiniz. Özel düğün ve kına gecelerine damga vurmak, muhteşem görünmek istemez misiniz? Cevabı evet olarak kabul ediyor ve sizlere uzun, kısa, mini, dantelli, straplez, taşlı, işlemeli nişanlık elbiselerini sunuyoruz. Daha sayamadığım pek çok tasarıma sahip nişanlık elbiselerini resim galerimizden inceleyebilirsini. Pek çok hanım, nişan elbisesi tercihlerinde zorluk çekmektedir. Bazen satın aldığınız model sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Kötü tercihler yapmamak için tavsiyelere ve önerilere kulak vermenizde fayda var.

Nişanlık satın almadan önce ne yapmalıyız ?

Sadece nişanlık değil, elbise seçerken pek çok noktaya dikkat etmemiz gerekmektedir. Eğer fiziğinize güveniyorsanız mini, dekolteli ve sırt dekolteli nişanlık modellerini tercih etmelisiniz. Kiloluysanız bu modellerden uzak durun. Uzun ve bol modelleri tercih ediniz.

Çok fazla parıldayan ve simli, taşlı modelleri tercih etmeyin. Edin ama aşırı olmasın. Çok fazla taşlı modelleri seçerseniz tabiri caizse disko topuna dönersiniz benden söylemesi : )

Aşırı koyu renkler tercih edilmemelidir. Açık ve sade modeller giyilmelidir. Düğün ve nişan günü renkli açık ve hoş abiyeleri tercih edin. Koyu renkler sanki cenaze evine gelmiş havası verecektir.

Çok fazla yüksek topuklu ayakkabıları giymeyin. Rahat edebileceğiniz şık ayakkabı modellerini giyin derim.

Bakımlı ve saçlarınızın düzgün olduğundan emin olun. Sitemizde hangi abiye modeline hangi saç rengi ve modeli yakışır örneklerde gösterilmektedir. Aşağıda ye alan örnek abiye modellerinde yer alan mankenleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

bayan-nisanlik-elbiseleri-ve-kiyafetleri farkli-nisanlik-elbiseleri-ve-kiyafetleri moda-nisanlik-elbiseleri-ve-kiyafetleri nisanlik-elbiseleri-ve-kiyafetleri yeni-nisanlik-elbiseleri-ve-kiyafetleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain