Menu

Çok güzel el emeği örgü bayan küpe modelleri

tüm takı aksesuarlarının örgüden yapıldığı gibi aynı zamanda küpeler de örgüler ile yapılabilmekte ve oldukça da farklı ve şık tasarımlar ortaya çıkmaktadır. fakat hanımlar bu modellerin nasıl yapıldığı konusunda biraz zorlanmakta ve örgü küpe nasıl yapılır sorusunu araştırmaktadır. örgü küpe diğer takı çeşitlerine göre biraz dağa zordur. çünkü daha küçük motiflerden oluşmakta ve küpe aparatlarının da bu motiflere eklenmesi gerekmektedir. örgü küpeler tığ ile veya iğne oyası ile yapılabilmektedir. el maharetine ve el hızına göre birkaç saat içinde bitebilmektedir.

örgü küpe nasıl yapılır sorusu için öncelikle internette bir araştırma yapabilirsiniz. çünkü hanımlar yaptıkları örgü küpelerin örneklerini gerek videolu anlatımlar ile gerekse resimli anlatımlar ile detaylı bir şekilde göstermektedir.

örgü küpeler tamamen bayanların zevkine göre değişkenlik göstermekte ve oldukça da farklı modeller ortaya çıkmaktadır. rengarenk iplerden yapılabileceği gibi aynı zamanda tek renk iplerden ve farklı ip çeşitlerinde de örgü küpeler yapılmaktadır.

örgü küpelerin en zor şekilleri sadece iğne oyası tarzları olmaktadır. el işi mahareti olmayan hanımlar bu iğne oyası küpeleri yapmakta biraz zorlanabilirler.

hanımlar örgü küpeler ile daha şık ve gösterişli takılara kavuşmaktadır

örgü işi küpeler tamamen özgün tasarımlar ile yapıldığı gibi her kıyafetle uyum gösteren ve oldukça da şık duran küpe modelleri olmaktadır. örgü küpe nasıl yapılır sorusunda yapılacak olan modele göre tüm yapılış şekillerinin değişeceği de unutulmamalıdır.

degisik-orgu-bayan-kupe-modelleri en-guzel-orgu-bayan-kupe-modelleri farkli-orgu-bayan-kupe-modelleri guzel-orgu-bayan-kupe-modelleri harika-orgu-bayan-kupe-modelleri orgu-bayan-kupe-modelleri-facebook orgu-bayan-kupe-modelleri-resimli orgu-bayan-kupe-modelleri-tumblr orgu-bayan-kupe-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain