Menu

Çok güzel el emeği çeyizlik oyalar facebook

Havlu kenarına, yazma kenarlarına başta olmak üzere birçok ürüne işlenen oyalar gerçekten de zor ve emek gerektiren bir faaliyettir. Büyükannelerimiz ve ninelerimizin en büyük aktivitelerinden biri olan ve bu yolla bilinirliklerini arttırdıkları dönem artık çeyizlik oyalar facebook ile modernleşmiş ve herkesin ulaşabileceği bir platform haline gelmiştir. İşin işine çeyiz kavramının girmesiyle daha bir önemli hale gelen oyalar internet ortamında görünürlük kazanmasıyla birlikte birçok kişinin de ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Annelerimizin bizi evlilik hayatına hazırlamak ve yeni bir düzen kurulan bu dönemde bize yardımcı olmak adına hazırladıkları çeyizler aynı zamanda aileyi karşı aileye temsil eden ve tanıtan bir faktör olarak önem kazanmaktadır. Özellikle oyalar küçük bir alanda pek çok desen ve figürü içinde barındırdığından oldukça emek isteyen bir uğraş olmak ile beraber çeyizlikler içinden en dikkat çekici ürünlerden birisidir. Genelinde barındırdığı:

  • Çiçek motifleri
  • Geometrik desenler
  • Yöresel desenler

Değişik örme teknikleri gibi birçok farklı çeşidi ile ilgi görmektedir. Çeyizlik oyalar facebook ile birlikte daha da tanınırlığı artan ve gündeme gelen oya faktörü ayrıca hem alıcılar hem de üreticiler açısından pek çok avantajı da beraberinde getirmiştir. Önceleri bu işi sadece hobi olarak yapan ev hanımları artık bu fırsattan yararlanıp çeyizlik oyalardan para kazanabilmekte ve ailelerine diğer konuların yanında maddi olarak da yardım edebilmektedirler. Piyasada bulunan tek tip oya örneklerinden sıkılan alıcı kesimi ise çeyizlik oyalar facebook ile pek çok ürün çeşidini görme ve istedikleri ürünü sayfa sahibi ile iletişime geçerek temin edebilme avantajını kendilerinde bulmuşlardır. Bu sayede çeyizlik oya kültürü hızlı bir ilerleme göstererek daha kaliteli ve göz alıcı ürünlerin ortaya çıkmasına vesile olmuştur.

degisik-el-emegi-ceyizlik-oyalar el-emegi-ceyizlik-oyalar-facebook el-emegi-ceyizlik-oyalar-resimli el-emegi-ceyizlik-oyalar-tumblr el-emegi-ceyizlik-oyalar en-guzel-el-emegi-ceyizlik-oyalar farkli-el-emegi-ceyizlik-oyalar guzel-el-emegi-ceyizlik-oyalar harika-el-emegi-ceyizlik-oyalar yeni-el-emegi-ceyizlik-oyalar

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain