Menu

Çok güzel bikini modelleri ve tasarımları

Havaların ısınmasıyla beraber, sıcak yaz günleri için hazırlanan bikini ve mayo koleksiyonları görücüye çıkmaya başlıyorlar. Dev bikini ve mayo üreticisi ayyıldız da, bu üretici firmalardan biri, kalitesinden ödün vermeden her yeni sezon için yaptığı tasarımlarıyla beğeni toplayan ayyıldız bikini modelleri ve fiyatları değişiklik göstermektedir. Ayyıldız iç çamaşırı sektöründe de, büyük başarılara imza atmış bir markadır. Ayyıldız bikini modelleri ve fiyatları markanın yaptığı özgün ve rahatlığın ön planda tutulduğu tasarımlarla kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Farklı bikini modellerini kısaca sıralarsak;

Balenli bikiniler,

Üçgen bikiniler,

Toparlayıcı bikiniler,

Destekli bikiniler,

Strablez bikiniler,

Olarak çeşitli modeller de, üretilmektedirler. Bikini seçimi vücut özelliklerinize göre seçilmelidir. Ayyıldız bikini modelleri ve çeşitleri, modellere ve bedenlere göre de, farklılık göstermektedir.

Vücut şekline göre bikini seçimi

Bikini seçerken vücut hatlarınızın özelliklerini atlamamalısınız. Basenli hanımlar, dikkatleri göğüslere çekerek, basenlerin genişliğini gizlemelidirler. Ayyıldız’ın, üçgen bikinileri basenli hanımlar için ideal modellerdendir. Göbekleri olan hanımlar, üçgen bikinilerden uzak durmalılar.

Toparlayıcı bikini modelleri, göğüsleri toplarken göbeğin fazlalığını gizlemiş olacaktır. İri göğüslü hanımlar, askılı ya da boyundan bağlamalı ve balenli modelleri kullanmalıdırlar.

Küçük göğüslü hanımlar ise sünger destekli balenli modelleri ya da strablez bikini giymeliler. Çok yaygın vücut hatlarına sahip hanımlar, bikini yerine mayo modelleriyle yaygın olan hatlarını toparlayabilirler.

bayan-bikini-modelleri-ve-tasarimlari bikini-modelleri-ve-tasarimlari kadin-bikini-modelleri-ve-tasarimlari yazlik-bikini-modelleri-ve-tasarimlari yeni-bikini-modelleri-ve-tasarimlari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain