Menu

Çiçekli desenli motifli havlu kenarı örnekleri

Çiçekler hayatımızı renklendiren en önemli varlıklardır. Bir ortamı renklendirmek istediğimiz zaman mutlaka çiçeklere başvururuz. Kullandığımız tülbentlerden giysilere, ev aksesuarlarından tablolara kadar çiçekler hayatımızın her alanındadır. Çiçekli havlu kenarı modelleri de bu grup içerisinde yer alır.

Havlu kenarlarında en sık kullanılan çiçek motifleri nelerdir?

Düz havluları renklendirmek için kullanılan havlu kenarları el emeğinin en güzel yansımasıdır. Kendinden desenli ya da baskılı havlular da desenine uygun olarak hazırlanır. En sık kullanılan çiçek motifleri arasında,

  • Papatya,
  • Lala,
  • Gül,
  • Üzüm salkımı ve
  • Karanfil gelmektedir.

Banyo için hazırlanan çiçekli havlu kenarı modelleri tuvalet kâğıdı ve havlu kâğıdı yedeklerinin muhafaza etmek için hazırlanan sepetlerde veya çamaşır sepeti ya da çamaşır makinası örtüleri için de kullanılabilir. Aynı mantık mutfak havlularının mutfak masası, peçetelik, tepsi altlığı, buzdolabı örtüsü, kurulama bezi ve önlükte kullanılması ile çeşitlendirilebilir. Mutfak havlularında kullanılan meyve ve sebze desenleri ise yine aynı şekil ve renklerdeki sabun kutusunu süsleyebilir.

Hayat sergileyebildiğimiz yaratıcı fikirlerle renklenir ve çekilir bir hal alır. Bugüne kadar aldığımız en güzel hediyeler en pahalı olanlar değil de en çok emekle hazırlananlar değil midir? Çocuklar için hazırlanan hayvan figürlü havlular, sevgiliye hazırlanan kalp desenli örnekler ve annelere hazırlanan çiçekli havlu kenarı modelleri her zaman zevkle kullanılacak ve her kullanışta da sizin akla geleceğiniz manevi değeri yüksek hediyeler olacaktır.

cicekli-desenli-motifli-havlu-kenari-ornekleri-facebook cicekli-desenli-motifli-havlu-kenari-ornekleri-resimli cicekli-desenli-motifli-havlu-kenari-ornekleri-tumblr cicekli-desenli-motifli-havlu-kenari-ornekleri degisik-cicekli-desenli-motifli-havlu-kenari-ornekleri en-guzel-cicekli-desenli-motifli-havlu-kenari-ornekleri farkli-cicekli-desenli-motifli-havlu-kenari-ornekleri guzel-cicekli-desenli-motifli-havlu-kenari-ornekleri harika-cicekli-desenli-motifli-havlu-kenari-ornekleri yeni-cicekli-desenli-motifli-havlu-kenari-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain