Menu

çiçekli dantel örnekleri bir başka güzel

dantel modelleri arasında şüphesiz ki en çok tercih edilen modeller çiçekli motiflerdir. çeşitli tasarımları bulunan çiçekli dantel örnekleri sayesinde birbirinden farklı tasarımlar ortaya çıkaracaksınız. kumaş kenarlarına, havlu kenarlarına, yastık, yorgan ya da nevresim kenarlarına çiçekli dantel örneklerinden işleyebiliyorsunuz. tığ kullanarak işlenen çiçekli dantel örneklerini kendi becerinizle birleştirerek farklı modeller de ortaya çıkarabilirsiniz. çok uzun yıllardır hayatımızın bir köşesinde olan danteller hala varlığını sürdürmektedir.

unutulmayacak tasarımlar olan danteller salonu, mutfağı, yatak odasını süslemeye devam ediyor. kendi yörenize ait dantel örneklerini internet sitelerinden bulabildiğiniz gibi farklı yörelerin modellerini de inceleyebiliyorsunuz. hanımların da evlerinde otururken zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olan dantel işlemeleri zarifliği ve güzelliğiyle görenleri büyülüyor. genç kızların çeyizlerine işlenen çiçekli dantel örnekleri beğeniyle işleniyor. danteli evin her alanında bulmak mümkündür.

özellikle vitrin süslemelerinde kullanılan dantel motifleri beyaz renkli iplerle işlenmektedir. havlular için kullanacağınız çiçekli dantel örneklerini renkli iplerle de işleyebilirsiniz. mutfağınızda kullandığınız pamuklu kumaşların kenarlarına da çiçekli dantel modellerinden örebilir, daha canlı ve hoş görünümlü mutfağa sahip olabilirsiniz.

cicekli-dantel-ornekleri-facebook cicekli-dantel-ornekleri-resimli cicekli-dantel-ornekleri-tumblr cicekli-dantel-ornekleri degisik-cicekli-dantel-ornekleri en-guzel-cicekli-dantel-ornekleri farkli-cicekli-dantel-ornekleri guzel-cicekli-dantel-ornekleri harika-cicekli-dantel-ornekleri yeni-cicekli-dantel-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain