Menu

çeyizlik lif modelleri ve çeşitleri

yeni evlenen kızların çeyizleri için güzel bir lif modeli her zaman konulmaktadır. kültürümüzde de yer edinen lif modellerinde, her zaman bayanlar, gördükleri ve bildikleri modelleri örmeye çalışmışlardır. fakat günümüzde çeyizlik lif modelleri yapılışında oldukça geniş seçenekler bulunmaktadır. modern tasarımlardan, sadece cafcaflı tasarımlara kadar çeyizlik lif modelleri yapılışında seçenekler oldukça fazladır. bu nedenle bayanlar, geniş seçim tercihlerine uygun olarak birçok model üzerinde, lif modeli örebilmektedirler. bunun için sağlanabilecek düzen ve etkiler oldukça fazla ve geniştir.

çeyizlik lif modelleri yapılışı için her zaman basit tekniklerden başlamak önemlidir. çünkü;

basit teknikler üzerinde el yeteneği daha fazla kazanılarak, zorlu modeller yapılabilir,

yapılış genellikle zor değildir ve çeyizlik için birçok çeşitli lif modeli bulunmaktadır,

renkler, asimetrik düzen, yapılan fıstıklar ve zincirler üzerindeki bağlantısının

çok iyi oturtulması gerekmektedir. ardından renkleri kullanımı da çeyizlik lif modelleri yapılışında oldukça etkili unsurları barındırmaktadır.

çeyizlik lif modellerinde çeşitlilik

modeller çeşitlidir. zevke göre şekillenebilir ya da isteğe göre de bir lif örülebilmektedir. bir gelin ve damadın olduğu motifte lif örülebileceği gibi, sadece tasarımlarda tercih edilebilir. genel olarak çeyizlik lif modelleri yapılışında, banyonun hakim olduğu renkler, evlenecek olan kişilerin zevklerine bakılarakta bir çalışma yapılabilir. ya da tamamen kendi zevkinize göre bir lif modeli örülebilmektedir. birçok seçim imkanı bulunduğundan çeyizlik lif modelleri yapışışında, birçok örneğe bakılarak kararda verilebilir.

ceyizlik-lif-modelleri-ve-cesitleri-facebook ceyizlik-lif-modelleri-ve-cesitleri-resimli ceyizlik-lif-modelleri-ve-cesitleri-tumblr ceyizlik-lif-modelleri-ve-cesitleri degisik-ceyizlik-lif-modelleri-ve-cesitleri en-guzel-ceyizlik-lif-modelleri-ve-cesitleri farkli-ceyizlik-lif-modelleri-ve-cesitleri guzel-ceyizlik-lif-modelleri-ve-cesitleri harika-ceyizlik-lif-modelleri-ve-cesitleri yeni-ceyizlik-lif-modelleri-ve-cesitleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain