Menu

Çeyizlik iğne oyaları göz kamaştırıyor

2016 yılı ile beraber sandıklardaki çeyizlik iğne oyaları tekrar bir moda akımına dönüştü. Modern şehir kadınları artık makine aracılığı ile yapılan ürünleri tercih etmiyorlar. Özellikle televizyonda yayınlanan derya baykal’ın programı bu konuda kadınların oldukça ilgisini çekti ve beğenisini kazandık. Kadınlar artık bu tarz işleri yapım konusunda çok daha fazla özgüvene sahipler.

Bildiğiniz gibi çeyizlik iğne oyaları yapım süreci hiçte kolay bir süreç değildir. Oldukça emek ve zaman isteyen bu süreç çeşitli pratik yöntemler aracılığı ile her kadının yapabileceği bir duruma geldi. Evinde vaktinizi boşa harcamayıp ve en kısa sürede üretime geçebilirsiniz. Yapacağınız el emeği işleriniz ile fazladan gelir kaynağı bile elde edebilirsiniz. Türkiye’de yeni gelişen bu sektör amerika gibi büyük ülkelerde en kıymetli işlerden biri. Al yapımı kazakların fiyatları binlerce doları bulabiliyor. Siz de yaptığınız işleri çeşitli internet platformları aracılığı ile internet üzerinden satabilirsiniz. Bu işleri yapmanız için ihtiyacınız olan ekipmanlar oldukça ucuzdur.

Çeyizlik oya işi yaparken kullanmanız gereken ekipmanlar

  • İlmek tutucu
  • Örgü şişleri
  • Tunus işi tığı
  • Koruyucu şiş başlığı

Fenomen kadınlardan biri olan derya baykal çeyizlik iğne oyaları tekrar gündeme getirdi. Artık el emeğiniz ile yeteneğinizi herkese gösterme fırsatı elinizde. Tek yapanız gereken bu programların tekrarlarını izlemek ve doğru ekipmanları edinmek. Artık siz de bir el emeği yıldızı olabilirsiniz.

ceyizlik-igne-oyalari-facebook ceyizlik-igne-oyalari-resimli ceyizlik-igne-oyalari-tumblr ceyizlik-igne-oyalari degisik-ceyizlik-igne-oyalari en-guzel-ceyizlik-igne-oyalari farkli-ceyizlik-igne-oyalari guzel-ceyizlik-igne-oyalari harika-ceyizlik-igne-oyalari yeni-ceyizlik-igne-oyalari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain