Menu

çeyizlik en güzel harika ötesi lif modelleri

lifler, bayanlarımız arasında önemini hiç kaybetmeyen ve uzun yıllardan beri kullanılan basit tekniği olan bir örgü işlemi kategorisine girmektedir. özellikle ilgi alanında da çeyizlik için epey önemli bir noktada olan lif modellerinde, harika tasarımlar bulunmaktadır. her bir çeyizlik harika lif modellerinde, banyoya yakışacak, hoş manaları ve renkleri olan, rahat bir kullanıma da sahip lif tasarımları bulunmaktadır. yeni evlenecek gelin adaylarının her zaman çeyizlerinde yer edinen lif modellerinde çeşitli model imkanları da bulunmaktadır.

çeyizlik harika lif modellerinde;

üzerinde birçok işlemesi ve motifi bulunan lifler,

eldiven olarak tasarlanan lifler,

beyaz tonlarında ve üzerinde hafif açık tonlarındaki kare işlemeli lifler,

yuvarlak lifler,

beşgen ve çiçek desenli lif modelleri

gibi birçok seçenek bulunmaktadır. oldukça basit tekniklerle örülebilen ve zorlayıcı bir yanı bulunmadan çeyizlik harika lif modellerinde birçok basit adım bulunmaktadır. bayanların bir kısmı gelinleri için ya da kendi kızı için lif modellerini örerek, çeyizine koyabilmektedirler.

çeyizlik lif modellerinde tasarım

tasarımlarda doğacak çocuk şimdiden düşünülerek örülebilecek lif modellerinden, gelin ve damadın kullanabileceği tonlarda da modeller kullanılabilmektedir. her birinin genel amacı çeyizlik için güzel bir lif modelini örebilmektedir. ayrıca çeyizlik harika lif modellerinde pek çok güzel tasarımlarda bulunduğundan, örme seçenekleri de fazlalaşmıştır. yepyeni modeller ve hoş tasarımlara bakılarak, çeyizlik harika lif modelleri oluşturulabilmektedir.

ceyizlik-lif-modelleri-facebook ceyizlik-lif-modelleri-resimli ceyizlik-lif-modelleri degisik-ceyizlik-lif-modelleri en-guzel-ceyizlik-lif-modelleri farkli-ceyizlik-lif-modelleri guzel-ceyizlik-lif-modelleri harika-ceyizlik-lif-modelleri yeni-ceyizlik-lif-modelleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain