Menu

Çeyizlik el emeği dantel seccade örnekleri

İbadet ederken kullanılmakta olan seccadelerinizi kendi evinizde hazırlayabilirsiniz. Geleneğine bağlı olan hanımlar örgü ve dantel modellerinden işlemeye devam etmektedir. Özenle işlenecek olan dantel seccadeler çiçekli modeller kullanarak hazırlanabiliyor. Çiçek modelleri dışında saten kumaşlara işlenen dantel örnekleri de beğeniyle kullanılmaktadır. Mavi, beyaz, yeşil renkli ipler kullanarak seccade için dantel modelleri çıkarabilirken, isteğinize göre renk seçimi de yapabilmektesiniz. Dantel seccade yapmak isteyenlerin saten kumaşla beraber etamin kumaşı tercih etmesiyle ortaya daha hoş görünümlü modeller çıkabiliyor.

Dantel her evde bulunan bir el emeğidir. Çeyiz işleyen kızların da çeyiz sandıklarında en az bir tane bulundurması gereken örneğin dantel seccade olması gerektiğini vurgulayalım. Seçtiğiniz dantel rengine göre uygun astar seçimi yapabilirsiniz. Kaygan olmayan bir kumaş seçmeniz daha iyi olacaktır. Kumaşın kalınlığı ise fark etmiyor. İbadetinizi yapacağınız seccadenizi kendi elinizle işlemek istediğinizde karşınıza sayısız model çıkacaktır. Bu modellerin hepsi birbirinden güzel olmakla beraber elinizin en yaktın olduğu modeli tercih ederek, kısa sürede işleyebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

ceyizlik-el-emegi-dantel-seccade-ornekleri-facebook ceyizlik-el-emegi-dantel-seccade-ornekleri-resimli ceyizlik-el-emegi-dantel-seccade-ornekleri-tumblr ceyizlik-el-emegi-dantel-seccade-ornekleri degisik-ceyizlik-el-emegi-dantel-seccade-ornekleri en-guzel-ceyizlik-el-emegi-dantel-seccade-ornekleri farkli-ceyizlik-el-emegi-dantel-seccade-ornekleri guzel-ceyizlik-el-emegi-dantel-seccade-ornekleri harika-ceyizlik-el-emegi-dantel-seccade-ornekleri yeni-ceyizlik-el-emegi-dantel-seccade-ornekleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain