Menu

Çeyizlik el emeği dantel pike takımları

Evlerinizde kullandığınız pike takımlarının kenarlarına danteller işleyerek daha hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Pike takımları sonbahar ve kış aylarında kullanılır. Pike takımları çeyiz sandıkları için de alınır. Evlilik çağında olan kızlarınızın çeyizlerinde bulunan pike takımlarını dantellerle süsleyerek, sergilendiğinde daha çok beğenilmesini sağlayabilirsiniz. Desenli pike takımı tercih etmişseniz, desenin modeline göre dantel örnekleri bulabilirsiniz. Dantelle birleşen pike takımları daha narin görünüyor. Yastık kılıfı, çarşaf ve pike olarak takım oluşturan soğuktan korunmak için kullanılan pike takımlarınızı daha şık görünüme kavuşturmak için danteller en güzel tercihiniz olacaktır. Papatya, lale, gül gibi çiçek motifli dantel işlemelerinizi pikelerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Misafirleriniz için ayırdığınız pike takımlarınızda dantel işleyebilirsiniz. Çeyizlik dantel pike takımlarınızı günlük olarak kullanabileceğiniz gibi özel misafirleriniz için de saklayabilirsiniz. Bayanların çoğu sade görünüm yerine süslü örtüleri tercih eder. Bu süslü görünümü danteller fazlasıyla sağlar. Çeyizlik sandıklarınızı süsleyecek en yeni dantel pike takımları sitemizde yer almaktadır. Beyaz renkler yerine renkli iplerle de pike takımları için danteller işlenebiliyor.

ceyizlik-el-emegi-dantel-pike-takimlari-facebook ceyizlik-el-emegi-dantel-pike-takimlari-resimli ceyizlik-el-emegi-dantel-pike-takimlari-tumblr ceyizlik-el-emegi-dantel-pike-takimlari degisik-ceyizlik-el-emegi-dantel-pike-takimlari en-guzel-ceyizlik-el-emegi-dantel-pike-takimlari farkli-ceyizlik-el-emegi-dantel-pike-takimlari guzel-ceyizlik-el-emegi-dantel-pike-takimlari harika-ceyizlik-el-emegi-dantel-pike-takimlari yeni-ceyizlik-el-emegi-dantel-pike-takimlari

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain