Menu

Cd’den geri dönüşüm çanta nasıl yapılır

Cd’den çanta nasıl yapılır yazımızda sizler için eskiyen ve kullanmadığınız cd’lerden nasıl çanta yapacağınızı anlatacağız. Cd’ler hepimizin evlerinde raflarda durmaktadır ve çoğunu artık eskisi kadar kullanmayız. Boğulan ve çizilen cd’ler özellikle çocuklarımızın odasında birikmiştir. Bu cd’leri en iyi değerlendirme yollarından birisi çanta yapımıdır. Bu güzel çantayı yapmak isteyen bayanlar umarız cd’leri çöpe atmamışsınızdır. Cd’den çanta nasıl yapılır konusuna geçecek olursak; kullanmadığınız cd’ler ile çanta yapmak için aslında ihtiyacınız olan çok az malzeme vardır. Bu çantaları tığ ile ipler ile örerek de silikon tabancası kullanarak da yapabilirsiniz. Örgü ipleri ile rengarenk cd çantaları yapabilirsiniz ve kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Çantalarınızı yaparken cd’leri istediğiniz kısımlara yerleştirebilirsiniz. Bu konuda çeşitli örnek, görsel ve videoları inceleyebilirsiniz. Böylece istediğiniz çanta türüne karar verebilir ve sonrasında da malzemelerinize eklenmesi gereken bir şey var ise temin edebilirsiniz. Örneklerin yanı sıra, kendi hayal gücünüzü de kullanabilir ve daha önce hiç rastlamadığınız çanta çeşitlerini de oluşturabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüz ile alakalıdır. Cd’den çanta nasıl yapılır, bu konuda birçok seçenek ile karşılaşabilirsiniz.

Önemli olan çantanızı nasıl yapacağınıza karar vermeniz ve daha sonra da az malzeme ile verimli ve güzel bir çalışma ortaya koyabilmenizdir. Çantalarınız gayet orijinal olacaktır. Hatta yaptığınız çantaları sevdiklerinize de özel zamanlarda hediye edebilirsiniz.

basit-cdden-canta-nasil-yapilir cdden-canta-nasil-yapilir-facebook cdden-canta-nasil-yapilir-resimli cdden-canta-nasil-yapilir farkli-cdden-canta-nasil-yapilir guzel-cdden-canta-nasil-yapilir kolay-cdden-canta-nasil-yapilir

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain