Menu

Çanta modelleri ve renkleri

Kadınların en sevdiği aksesuarlardan biri olan çantaların dünyasında artık çok daha iddialı ve çok daha dikkat çekici modellere rastlıyoruz. Her renkte ve her modelde çantayı bulabileceğiniz günümüzde siz de tarzınıza uygun modelleri rahatlıkla bulabileceksiniz. Özellikle 2016 yılında oldukça moda olan yumuşak deri büyük el çantalarını hem gece dışarı çıktığınızda hem de gündelik hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çanta modelleri 2016 denildiğinde akla ilk gelen modeller elbette ki büyük ve salaş modeller oluyor. Ancak bunun dışında bir de özel davetlerin vazgeçilmezi olan küçük portföy çantalar da var. Çanta modelleri 2016 yılında işlemeleri sahiplendi diyebiliriz. Hem günlük modellerde hem de abiye modellerde göz alıcı işlemelere rastlayacaksınız.

Bu yılın trendleri

Büyük yumuşak deri çantalar,

Üzeri işlemeli küçük portföyler,

Eskitme deri evrak çantaları,

Rengarenk sırt çantaları, 2016 yılının en gözde modellerinin başında geliyor. Çok şık çantaları oldukça salaş bir görünüm ile tamamladığınızda sizden daha tarz bir kadın olmayacağına kesinlikle emin olabilirsiniz. Çanta modelleri 2016 yılında sınırlarını zorluyor ve her rengi bünyesine katıyor. Her kadının vazgeçilmezi olan bu aksesuar sayesinde çok sıradan bir kombini fazlası ile özel bir kombin haline getirmeniz son derece mümkün gibi görünüyor. Siz de sevdiğiniz renk ve modellerde çantalarla gireceğiniz her ortamın en şık ve en göz alıcı kadını olabilirsiniz.

canta-modelleri-ve-renkleri-facebook canta-modelleri-ve-renkleri farkli-canta-modelleri-ve-renkleri guzel-canta-modelleri-ve-renkleri moda-canta-modelleri-ve-renkleri

Yorum Yap!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain